Filtry

Krzesełko do karmienia

Odpowiedni rozwój dziecka to ważna kwestia dla każdego rodzica, który w trosce o swojego malucha pragnie zapewnić mu wszystko, czego potrzebuje by bezpiecznie i radośnie poznawać świat. Doskonale wiemy, jak niezbędnym akcesorium są krzesełka do karmienia, które pozwalają na bezproblemowe spożywanie posiłków o każdej porze dnia. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo solidne i komfortowe rozwiązania w tej kategorii.

Krzesełko do karmienia drewniane

Odpowiednio dobrane krzesełka do karmienia dziecka, jakie proponujemy to doskonale znane i funkcjonalne modele. Wykonane z wysokiej jakości materiałów posiadają nowoczesny design. Ich praktyczne wykorzystanie umożliwia doposażenie w dodatkowe akcesoria, jak koszyki, czy ochraniacze w formie poduszek. Szeroka gama produktów dostępnych w wielu modelach pozwala na znalezienie najlepszego rozwiązania, które będzie najkorzystniejszym sposobem na wygodne i bezpieczne spożywanie posiłków. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo wymienne tacki wykonane z drewna, które cechuje ogromna trwałość.

Krzesełka do karmienia dziecka w wielu wersjach

W naszej ofercie posiadamy krzesełka do karmienia dziecka wykonane z różnych materiałów. Niezależnie od opcji, wszystkie łatwo można wyczyścić. Wiele modeli pozwala na wybór odpowiedniej do potrzeb opcji. Oprócz standardowych krzesełek do karmienia dziecka oferujemy również krzesełko walizeczkę, które z łatwością można przenosić i przewozić. Rozłożone staje się idealnym fotelikiem do karmienia. 

 

Fotele do karmienia dziecka od wiodących producentów

Zadbaliśmy, by w naszej ofercie znalazły się fotele do karmienia dziecka najbardziej znanych i cenionych marek. Wśród producentów są: DanChair, Childhome, Kinderkraft, Babybjorn, Benbat czy Beaba. Każdy z nich szczególną uwagę przywiązuje do bezpieczeństwa mebla i komfortu użytkujących go maluchów. Krzesełka wykonane są dużą dbałość estetyczną.

 

Krzesełka do karmienia dziecka 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.