Filtry

Organizery na pieluchy i akcesoria pielęgnacyjne

Porządek w domu i mieszkaniu to bardzo istotna rzecz. Szczególnie kiedy w domu są małe dzieci. Jednym z najbardziej uczęszczanych i zabałaganionych pomieszczeń jest łazienka. Aby utrzymać ją w czystości, polecamy organizery na pieluszki i kosmetyczki.

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo kosmetyczki oraz organizery specjalnie przeznaczone dla najmłodszych. W zależności od upodobań mogą Państwo wybrać kosmetyczki wielokolorowe, z nadrukami lub wykonane z barwnych materiałów. W ofercie posiadamy organizatory z dodatkiem lusterka w środku, różnego typu przegródkami lub z małymi kieszonkami. Dzięki ich zastosowaniu wszystkie dziecięce kosmetyki będą na swoim miejscu w perfekcyjnym porządku. Polecamy również kolorowe organizatory idealne do zawieszenia na ścianie łazienki. Zmieszczą się w nich wszystkie najpotrzebniejsze artykuły kąpielowe. Proponowane produkty dostępne są w różnych rozmiarach, kształtach oraz o różnej pojemność. Na szczególną uwagę zasługuje Beaba - organizer na pieluszki. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym organizerom utrzymanie porządku przy małym dziecku stanie się łatwiejsze.

Kosmetyczki turystyczne dla dzieci

Podróżowanie z dzieckiem to nie zawsze przyjemna, ale na pewno praktyczna forma spędzania czasu z maluchem. Pokazywanie świata małemu człowiekowi przyniesie wiele korzyści dla prawidłowego rozwoju psycho-fizycznego dziecka, co, na pewno, zaowocuje w przyszłości. Ruszając w taką podróż każdy rodzic musi jednak wcześniej odpowiednio się do niej przygotować. Jednym z nieocenionych gadżetów podczas rodzinnych eskapad są kosmetyczki turystyczne dla dzieci. Nasze produkty przypadną do gustu nie tylko rodzicom, ale przede wszystkim dzieciom. Ich atrakcyjny wygląd oraz niezwykła funkcjonalność to niewątpliwe atuty naszych gadżetów. Kosmetyczki dziecięce pozwolą nie tylko zadbać o zdrowie naszej pociechy, ale również przyczynią się do wykształcenia w dziecku prawidłowych odruchów higienicznych. Każdy mały globtroter będzie z pewnością zadowolony z posiadania swojej własnej kosmetyczki, do której schowa szczoteczkę, pastę do zębów, krem, chusteczki oraz inne niezbędne akcesoria pielęgnacyjne.

Organizery i kosmetyczki dla dzieci 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.