Filtry

Kategorie

Lista produktów producenta: Moulin Roty

Moulin Roty – zabawki z duszą


Moulin Roty to francuska firma założona w 1972 roku przez grupę przyjaciół. Od ponad 40 lat oferuje oryginalne zabawki dla dzieci inspirowane motywami z minionych epok. Twórcy marki pragną by ich dzieła nie tylko cieszyły małych użytkowników, ale poprzez zabawę wpływały na ich rozwój. Dążą do tego, by zabawki nie były tylko pustymi przedmiotami ale postaciami z osobowością i duszą. Zabawki mają dać dziecku możliwość stworzenia swoje własnego świata bez sztywnych norm i reguł.


Firma Moulin Roty początkowo zajmowała się tylko produkcją zabawek. Dziś jej asortyment jest bardzo szeroki i możemy w nim znaleźć m.in. urocze przytulanki, pacynki, drewniane zabawki, klocki, twórcze zestawy, elementy dekoracyjne, meble dziecięce i wiele innych oryginalnych produktów. Wszystkie wyroby tworzone są w oparciu o stylizacje z dawnych lat oraz precyzyjne wykonane tak, by zaspokoiły gusta nawet najbardziej wymagających klientów.Miękkie, kreatywne zabawki Moulin Roty


Znakomitą większość zabawek marki Moulin Roty stanowią miękkie przytulanki. Wszystkie są pięknie wykonane i bardzo ciekawie wystylizowane. Wprost zachęcają dzieci do zabawy, wspierają interakcje, uruchamiają w nich kreatywność. Dla niemowląt wybrać można przytulanki wyposażone w gryzaki, piszczałki lub kocyki-przytulaki z ulubioną maskotką. Bardzo ciekawą propozycją są również miękkie zawieszki na smoczek. Warto także zwrócić uwagę na piękne, kolorowe i miękkie papcie, które przyjmują kształty różnorodnych zwierząt.


 


Lalki Moulin Roty


Moulin Roty jest również znane z wytwarzania niezwykłych lalek. Są to lalki szmaciane – wykonane z wysokiej jakości, miękkich i bezpiecznych dla dzieci tkanin. Każda z lalek ma swój indywidualny charakter i wygląd. Uwagę zwraca duża dbałość o ich stylizacje – wiele elementów strojów wykonana została ręcznie. Pośród nich znajdują się także lalki znane z bajek – np. Czerwony Kapturek – lub lalki, które są zwierzętami, równie pięknie wystylizowanymi. Lalki Moulin Roty podbiły serca dziewczynek na całym świecie. Są doskonałymi towarzyszkami codziennych zabaw.


 


Moulin Roty – projektor do bajek


Projektor do bajek Moulin Roty ma formę latarki, na którą zakładane są płytki z obrazkami. Snop światła sprawia, że latarka zaczyna działać jak projektor i wyświetla na ścianie dany obrazek. Kolejne obrazki składają się w historie. To świetny pratekst, by wspólnie je opowiadać, a także dać dziecku przestrzeń do samodzielnego opowiadania i tworzenia historii.Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.