Filtry

Śliniak z gryzakiem

Wygodne spożywanie posiłków przez maluchów to ważna kwestia dla każdego rodzica. Karmienie dzieci i uczenie ich samodzielnego jedzenia wymaga wiele cierpliwości a w tym przypadku niezbędnym akcesorium jest śliniak dla dziecka. Łatwy w zakładaniu oraz niezwykle wygodny śliniak, fartuszek pozwala na ochronę ubranek przed ciężkimi zabrudzeniami. Oferowane przez nas śliniaki to ciekawe i oryginalne sposoby na dodatkowe uatrakcyjnienie dzieciom spożywania posiłków.

Śliniak z kieszonką

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, łatwe w spieraniu plam śliniaki pozwolą na skompletowanie niezbędnego wyposażenia każdego malucha. Zadbaj o komfort swojego dziecka podczas jedzenia. Zaoszczędź sobie zbędnego prania i ciesz się wysokiej jakości śliniakami, które sprawdzą się idealnie w każdych warunkach. Kolorowe i stylowe śliniaki w dodatkowy sposób uatrakcyjnią Twojemu dziecku każdy posiłek. Już teraz wybierz idealny wzór dla swojego maluszka i złóż proste zamówienie online bez wychodzenia z domu. Śliniaczek z rękawami marki Done by deer pozwoli zjeść Twojemu dziecku, nie brudząc przy tym całego ubranka. Ważnym aspektem jest wodoodporność, która jest niezbędna przy małych dzieciach.

Sklep 4kidsPoint w swojej ofercie posiada produkty cenionych przez wszystkie mamy producentów takich jak: Lullalove, Elodie Details, Close Parent, Done by deer i wiele innych. Śliniaczki, które Państwu oferujemy są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność oraz łatwe czyszczenie.

Śliniak 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.