Filtry

Bidon dla dziecka

Dzieci, szczególnie te najmłodsze, nie potrafią jeszcze sprawnie pić ze szklanki czy tradycyjnego kubka. Dlatego, aby ułatwić im zaspokojenie pragnienia warto zainwestować w poręczny i niezwykle wygodny bidon czy też praktyczny kubeczek. Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu bidony dla dzieci to funkcjonalne, a zarazem efektownie się prezentujące pojemniki na napoje. Cechują się estetycznym wykonaniem, ciekawym wzornictwem i niepowtarzalną kolorystyką.

Kubek Doidy Cup

Kubeczki dla dzieci i bidony przez nas oferowane są wyposażone w specjalne systemy zapobiegające nieoczekiwanemu wydostawaniu się napoju na zewnątrz. Wykonane są z atestowanych, wysokiej jakości, a przede wszystkim bezpiecznych materiałów, wolnych od szkodliwych dla zdrowia dziecka składników (sprawdź produkty bez bisphenol-u A, phthalate-u i PCV).

Kubek niekapek

Bidony i kubeczki mają ergonomiczne kształty, które idealnie wpasowują się w ręce dziecka. Są niezwykle funkcjonalne i proste w użytkowaniu, dlatego maluchy mogą samodzielnie i w każdej chwili ugasić pragnienie. Nie ma również najmniejszego problemu z utrzymaniem ich w czystości. W ofercie posiadamy prawie 150 różnego rodzaju bidonów i kubeczków takich marek jak Skip Hop, Suavinex, Sigg, LifeFactory i inne.

Kubeczki i bidony dla dzieci 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.