Filtry

Kubek do nauki samodzielnego picia – jak wybrać ten właściwy?

Kubki dla dzieci to jedne z tych artykułów, w które powinien zaopatrzyć się każdy rodzić w momencie, w którym dziecko przestaje być karmione przez smoczek. Dlaczego to takie ważne? Umiejętność samodzielnego przyjmowania płynów jest niezwykle ważnym etapem w procesie kształtowania się prawidłowych zachowań i odruchów wszystkich maluchów. Producenci akcesoriów dla dzieci – wiedząc o tym – już od jakiegoś czasu proponują rodzicom specjalne kubki do nauki samodzielnego picia. Czym wyróżnia się taki kubek dla dziecka?

Kubek do nauki samodzielnego picia posiada konstrukcję ułatwiającą niemowlakowi samodzielne trzymanie i spożywanie bez obawy o to, że zbyt duży strumień napoju doprowadzi do jego zachłyśnięcia. Tego typu kubek dla niemowlaka jest rozwiązaniem polecanym przez wielu specjalistów, w tym przez lekarzy pediatrów.

Kubek niekapek, kubek treningowy czy bidon ze słomką?

W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele kubków dla dzieci w różnym wieku – poczynając od wieku niemowlęcego, aż po pierwsze lata szkoły. Najmłodsze maluchy mogą śmiało pić z kubków dla niemowlaków lub kolorowych, niewielkich bidonów o specjalnie wyprofilowanych ustnikach. Dzieci starsze z powodzeniem poradzą sobie z większymi kubkami i bidonami o bardziej zaawansowanej konstrukcji, a także z kubkami podróżnymi zamykanych wieczkami.

Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci, zawsze staramy się przypominać wszystkim rodzicom o tym, iż ostateczny wybór danego produktu powinien być uzależnionym przede wszystkim od wieku oraz możliwości dziecka. Wygląd i cena kubka zawsze powinny pozostawać na drugim miejscu.

Bidony i kubeczki mają ergonomiczne kształty, które idealnie wpasowują się w ręce dziecka. Są niezwykle funkcjonalne i proste w użytkowaniu, dlatego maluchy mogą samodzielnie i w każdej chwili ugasić pragnienie. Nie ma również najmniejszego problemu z utrzymaniem ich w czystości. W ofercie posiadamy prawie 150 różnego rodzaju bidonów i kubeczków takich marek jak Skip Hop, Suavinex, Sigg, LifeFactory i inne.

Bidon dla dziecka

Dzieci, szczególnie te najmłodsze, nie potrafią jeszcze sprawnie pić ze szklanki czy tradycyjnego kubka. Dlatego, aby ułatwić im zaspokojenie pragnienia warto zainwestować w poręczny i niezwykle wygodny bidon czy też praktyczny kubeczek. Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu bidony dla dzieci to funkcjonalne, a zarazem efektownie się prezentujące pojemniki na napoje. Cechują się estetycznym wykonaniem, ciekawym wzornictwem i niepowtarzalną kolorystyką.

Kubeczki i bidony dla dzieci 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.