Filtry

Suszarka do butelek i smoczków – niezbędnik każdego rodzica

Okres, w którym dziecko przyjmuje przede wszystkim pokarmy płynne, dla każdego rodzica jest zawsze szczególnie wymagający. Częstotliwość podawania dziecku kolejnych porcji pokarmu sprawia, że zawsze trzeba mieć przygotowane 2-3 butelki, które zaraz po użyciu powinno się dokładnie umyć i wysuszyć. Proces mycia i suszenia jest tak istotny ze względu na konieczność zachowania higieny. Samo suszenie jest tu nie mnie ważne niż mycie, ponieważ to właśnie wilgoć jest środowiskiem najchętniej zasiedlanym przez różnego typu bakterie. Biorąc to wszystko pod uwagę, łatwo jest zrozumieć, dlaczego tak ważne miejsce w niezbędniku każdego rodzica zajmuje dobrej jakości ociekacz do butelek dla dzieci lub choćby nawet zwykła suszarka do butelek.

Ociekacz do butelek czy suszarka do butelek?

Tak naprawdę nie ma żadnej różnicy pomiędzy ociekaczami a suszarkami do butelek dla dzieci. Są to de facto różne nazwy tego samego produktu, przeznaczonego do osuszania dziecięcych butelek, przy pomocy których rodzice podają im płynny pokarm lub zwykłe napoje. Ważne jest tylko to, aby wybrana suszarka do butelki umożliwiała łatwe zachowanie czystości, a przy tym należycie spełniała swoją funkcję.

Składana suszarka do butelek dla dzieci

Aby ułatwić rodzicom codzienne przygotowywanie posiłków i umożliwić im dłuższe wyjazdy z maluchem karmionym za pomocą butelki, producenci akcesoriów dla dzieci stworzyli składane suszarki do butelek, które można w łatwy sposób złożyć i przewieźć w bagażu. Jej rozłożenie i przygotowanie do ponownego użycia zajmuje zaledwie jedną krótką chwilę.

Suszarki i ociekacze do butelek 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.