Filtry

Butelki dla niemowląt

Produkty posiadają miękkie końcówki o anatomicznym kształcie, dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia ząbków, a także część ustników posiada systemy antykolkowe. Ergonomiczne kształty butelek idealnie pasują do małych rączek. Bidony świetnie sprawdzą się podczas podróży bądź spacerów. Bogactwo wzorów oraz kolorów, a także zróżnicowane pojemności butelek sprawiają, że dla każdego klienta jesteśmy w stanie zagwarantować coś odpowiedniego. Zapewniamy także butelki, których strumień może wypływać w wolnym, średnim lub szybkim tempie. Butelki łatwo się czyszczą, co również jest ich ogromną zaletą. Oferujemy wyłącznie produkty stworzone przez cenione na rynku firmy, takie jak np. Suavinex, Beaba, Tommee tippee, LifeFactorym Mimijumi.

Butelki dla dzieci

Butelka dla dziecka jest jedną z pierwszych rzeczy, w którą zaopatrują się świeżo upieczeni rodzice. Niezależnie czy maluszek będzie od początku karmiony mlekiem mamy czy specjalnym mlekiem modyfikowanym, kiedyś i tak przyjdzie czas na zaprzyjaźnienie się z bardziej różnorodnym piciem. Butelka dla dziecka powinna być dostosowana do jego wieku, umiejętności, upodobań, a swoją kolorystyką i kształtem zachęcać maluszka do nauki samodzielnego picia.

Idealna butelka do karmienia

Współcześni producenci prześcigają się w ulepszaniu swoich produktów, tak by oferowane przez nich butelki do karmienia były nie tylko barwne i estetyczne, ale przede wszystkim bezpieczne dla naszych dzieci i pozytywnie wpływały na ich rozwój. Nauka picia, to nie tylko czas kiedy maluszek zaspokaja swój głód i pragnienie, ale bardzo ważny etap, który wpływa na kształtowanie umiejętności mowy. Dlatego tak ważny jest przemyślany zakup właściwej butelki do karmienia. Cudownie, że możemy zaoferować tak obszerną gamę produktów butelek dla dzieci, w przeróżnych formach, stylach i kolorach.

W naszej ofercie znajdują się między innymi bidony, z których samodzielnie mogą korzystać dzieci.

Butelki i akcesoria do karmienia niemowlaka 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.