Filtry

W kategorii butelki i akcesoria znajdziesz wszystko to, co ułatwi czynności związane z karmieniem i podniesie jego komfort. Akcesoria do butelek, jakie oferujemy na naszej stronie, to produkty wiodących na rynku marek, jak Suavinex, Boon, Beaba, LifeFactory, czy Skip Hop, wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów (ustniki często są wykonane z silikonu medycznego), zaprojektowane tak, by zarówno maluszek, jak i jego rodzic miał możliwie jak największą wygodę w trakcie użytkowania.

Butelki dla dzieci

Butelka dla dziecka jest jedną z pierwszych rzeczy, w którą zaopatrują się świeżo upieczeni rodzice. Niezależnie czy maluszek będzie od początku karmiony mlekiem mamy czy specjalnym mlekiem modyfikowanym, kiedyś i tak przyjdzie czas na zaprzyjaźnienie się z bardziej różnorodnym piciem. Butelka dla dziecka powinna być dostosowana do jego wieku, umiejętności, upodobań, a swoją kolorystyką i kształtem zachęcać maluszka do nauki samodzielnego picia.

Butelki dla dzieci w różnym wieku

Rodzaj butelki dla dziecka zależy przede wszystkim od jego wieku. Inaczej zbudowane są butelki dla niemowląt, inaczej dla dzieci starszych. Każda z nich musi być dopasowana ściśle do możliwości i apetytu maluszka. Dużą popularność zdobywają również kolorowe bidony dla dzieci już kilkuletnich, które są szczelnie zamykane, łatwo się otwierają i umożliwiają bezpieczne przechowywanie napoju przez cały dzień.

Butelki dla niemowląt

Produkty posiadają miękkie końcówki o anatomicznym kształcie, dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia ząbków, a także część ustników posiada systemy antykolkowe. Ergonomiczne kształty butelek idealnie pasują do małych rączek. Bidony świetnie sprawdzą się podczas podróży bądź spacerów. Bogactwo wzorów oraz kolorów, a także zróżnicowane pojemności butelek sprawiają, że dla każdego klienta jesteśmy w stanie zagwarantować coś odpowiedniego. Zapewniamy także butelki, których strumień może wypływać w wolnym, średnim lub szybkim tempie. Butelki łatwo się czyszczą, co również jest ich ogromną zaletą. Oferujemy wyłącznie produkty stworzone przez cenione na rynku firmy, takie jak np. Suavinex, Beaba, Tommee tippee, LifeFactorym Mimijumi.

Najlepsze butelki dla niemowląt

Butelka do karmienia, jeśli tylko jest prawidłowo dobrana, bardzo szybko staje się dla dziecka jego ulubioną butelką, kojarzącą się z przyjemnością zaspokajania głodu i pragnienia, ale nie tylko. Butelki dla dzieci, a zwłaszcza butelki dla niemowląt, wykonywane są w ten sposób, aby oprócz funkcjonalności, cechowały się również bogatą kolorystyką i różnorodnością kształtów. Taka butelka ze słomką dla niemowląt, czy kubek ze słomką dla niemowląt, potrafią przybierać naprawdę bajkowy wygląd. Dzięki temu dziecko podczas karmienia, czy później już samodzielnego jedzenia, każdorazowo przeżywa te same emocje, co podczas zabawy.

Idealna butelka do karmienia

Współcześni producenci prześcigają się w ulepszaniu swoich produktów, tak by oferowane przez nich butelki do karmienia były nie tylko barwne i estetyczne, ale przede wszystkim bezpieczne dla naszych dzieci i pozytywnie wpływały na ich rozwój. Nauka picia, to nie tylko czas kiedy maluszek zaspokaja swój głód i pragnienie, ale bardzo ważny etap, który wpływa na kształtowanie umiejętności mowy. Dlatego tak ważny jest przemyślany zakup właściwej butelki do karmienia. Cudownie, że możemy zaoferować tak obszerną gamę produktów butelek dla dzieci, w przeróżnych formach, stylach i kolorach.

W naszej ofercie znajdują się między także bidony, z których samodzielnie mogą korzystać dzieci.

Butelki i bidony dla dzieci 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.