Filtry

Bramki ochronne

Każdy rodzic stara się stworzyć bezpieczne otoczenie już przed narodzinami dziecka, troszczy się o to przez cały okres jego życia. Szczególnie ważne jest bezpieczeństwo dziecka w pierwszych latach jego życia, kiedy to ruchy nie są jeszcze do końca skoordynowane, a dziecko nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie zagrożenia mogą przynieść niektóre przyrządy albo schody.

Barierka ochronna

Bezpieczeństwo dziecka to priorytet dla każdego rodzica, który troszczy się o bezpieczne otoczenie maleństwa jeszcze zanim pojawi się na świecie. W tym celu większość rodziców wybiera zabezpieczenia, które zapobiegają spadnięciu dziecka z łóżka, a tym samym gwarantują spokój rodziców. Barierki ochronne sprawdzają się zarówno przy łóżku dziecka, jak i łóżku rodziców, gdy dziecko śpi z nimi, co przynosi wiele zalet - matka, która karmi piersią nie musi wstawać w nocy z łóżka, dziecko czuje się bezpiecznie w otoczeniu rodziców, tym samym więź między nimi jest jeszcze silniejsza.

Barierki na schody

Każde dziecko jest z natury ciekawe otaczającego go świata, jednak zakamarki w naszych domach mogą stanowić dla niego pewnego rodzaju zagrożenie. Wiecznie biegający i ciekawski maluch nie jest w stanie jeszcze rozpoznać, co jest dla niego bezpieczne, a co nie. Dlatego też Twoim zadaniem, jako rodzica, jest postawienie odpowiednich granic, aby zapewnić dziecku maksymalnego bezpieczeństwa w domu. Jedną z nich będą praktyczne barierki ochronne na schody.

Nawet kilkustopniowe podesty powinny posiadać odpowiednie zabezpieczenie schodów przed dziećmi. Upadek malucha nawet z niewielkiej wysokości może być dla niego niebezpieczny. Bramka schodowa uniemożliwi raczkującemu lub dopiero uczącemu się chodzić dziecku przemieszczanie się tam, gdzie nie powinno go być. W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju bramki zabezpieczające na schody, które są montowane na wytrzymałe kołki lub też nie wymagają użycia specjalistycznych narzędzi oraz wiercenia dziur w ścianie.

Bramki ochronne powinny być zamontowane przede wszystkim przy schodach, które niosą ze sobą ogromne niebezpieczeństwo upadku, a także przy wejściu do kuchni, w której zawsze pełno jest różnorodnych przedmiotów, które mogą doprowadzić do nieszczęśliwych wypadków. Ograniczając przestrzeń poruszania się dziecka, spokojniejszy jest również rodzic, mając ciekawe otoczenia dziecko cały czas na oku. Bramki ochronne z łatwością można zamontować oraz zdemontować, z czym poradzi sobie każdy rodzic bez dodatkowej pomocy.

W ofercie posiadamy bramki ochronne na schody, barierki ochronne, zamki okien, barierki ochronne do łóżka, nakładki na kran, chroniące dziecko podczas kąpieli i wiele innych akcesoriów zapewniających bezpieczeństwo dzieci. Ciekawy produktem jest wielokrotnie nagradzany kask dla dzieci do nauki chodzenia, który redukuje ryzyko uderzenia dziecka o podłogę lub meble, wtedy kiedy uczy się ono chodzić (marka Thidguard - kask ochronny do nauki chodzenia). Ofertą w kategorii bezpieczeństwo zdecydowanie wyróżniamy się na rynku:)

Barierki ochronne dla dzieci 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.