Filtry

Pielęgnacja Noworodka

Dbanie o  higienę to jeden z najważniejszych nawyków, jakie należy nauczyć dziecko. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór produktów nie tylko do kąpieli, ale również odpowiedniej organizacji wszystkich niezbędnych przy opiece nad dzieckiem akcesoriów. Dla rodziców najmłodszych dzieci oferujemy szeroki wybór wanienek, myjek oraz leżaków, które ułatwia kąpiel dziecka. Dla zapewnienia komfortu oraz bezpieczeństwa malucha warto zakupić termometr dzięki, któremu woda do kąpieli będzie w odpowiedniej temperaturze.

Wanienka ze stojakiem

Szczególnie warte polecenia są zestawy składające się ze stojaka, wanienki oraz kosza zwierającego najpotrzebniejsze akcesoria. Taki zestaw może stanowić również doskonały prezent dla młodych rodziców. W ofercie są również produkty dla starszych dzieci. Wśród nich znaleźć można specjalne osłony na kran lub korek w wannie, które zapewnią bezpieczeństwo dziecku. Ponadto dostępne są różne zabawki dzięki, którym kąpiel z czegoś, co jest konieczne, przerodzi się w dobrą zabawę. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wykonane z najwyższą starannością, a ich design z pewnością przypadnie do gustu małym użytkownikom.

Wszystkie produkty są wykonane z najwyższą starannością i dokładnością, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Sklep internetowy 4kidsPoint.pl posiada w swojej ofercie produkty znanych i cenionych producentów takich jak: Beaba, Jack n' Jill, Skip Hop, Colorstories, Bebe jou, Lullalove i wiele innych.

Akcesoria i zabawki do kąpieli

Kąpiel noworodka może być doskonałym czasem zabawy, w trakcie której nasze pociechy rozwijają swoje zdolności sensoryczne. Tak jak podczas każdej zabawy i wtedy warto zadbać o przedmioty i akcesoria, które umilą ten czas. Podstawowe czynności związane z higieną będę na pewno dużo bardziej przyjemne, jeśli użyjemy przedmiotów, które są interesujące dla dziecka. Polecamy chociażby szczoteczki do zębów i dziąseł w kształcie pacynek czy kubek w kształcie wieloryba, do spłukiwania i moczenia ciała.

 

Leżaczek do kąpieli

Wśród akcesoriów do kąpieli dla dzieci warto zwrócić uwagę na leżaczek do kąpieli. Ten posłuży niemowlętom już od pierwszych dni ich życia. Zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas kąpieli. Jest stabilny, nie krępuje ruchów, utrzymuje ciało niemowląt we właściwej pozycji.

 

Kosmetyki do kąpieli dla dzieci

W naszej ofercie mamy sporo kosmetyków myjących i pielęgnacyjnych, które przeznaczone są dla dzieci i noworodków. Wszystkie charakteryzują się delikatnym, naturalnym składem. Pomagają właściwie zadbać o higienę i pielęgnację.

Wanienka i akcesoria do kąpieli dziecka 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.