Filtry

Pieluchy treningowe

Pieluszka to nieodłączny kompan naszego dziecka od pierwszych chwil życia, dopóki nie nauczy się samodzielnie korzystać z toalety. Każdemu rodzicowi zależy na tym, aby dziecko czuło się komfortowo w pieluszce, która ma bezpośredni kontakt z delikatną skórą dziecka, a przy tym były one wygodne w korzystaniu również dla rodziców. Z tego powodu największą popularnością cieszą się pampersy jednorazowe. Wiąże się to jednak ze sporymi wydatkami. Rosnącą popularnością cieszą się obecnie wielorazowe pieluszki dla noworodków. Wielorazowe pieluszki są ekologiczne, ponieważ nie wyrzucamy ich za każdym razem, przy czym łatwo można je prać, są zdrowe dla kręgosłupa i nóg dziecka, ponieważ nie podnoszą one pupy maleństwa. Pieluszki wielorazowe są o wiele zdrowsze dla malucha, ponieważ nie są one toksyczne w przeciwieństwie do pieluszek jednorazowych, a co za tym idzie, można uniknąć uporczywych odparzeń, wysypek i alergii.  Dodatkowo wielorazowe pieluszki są obecnie tak łatwe w założeniu, jak pieluszki jednorazowe - posiadają zapięcia, a także regulację w pasie za pomocą gumki, dlatego warto rozważyć ich zakup.

Majtki do nauki odpieluchowania

Majtki treningowe dla dziecka to idealna bielizna, która sprawdzi się na etapie odejścia malucha od pieluszki. Tego rodzaju majtki treningowe na noc są najczęściej bardziej chłonne niż standardowa bielizna dziecięca. Często są one wyposażone w podwójną warstwę chłonnego materiału oraz w nieprzemakalną warstwę PUL, która zabezpiecza bieliznę, jak i najbliższe otoczenia dziecka, przed przeciekami. Majtki do nauki odpieluchowania mogą posiadać również specjalny panel chłonny, a niejednokrotnie także odpowiednią kieszonkę na wkład chłonny.

Majtki treningowe

Przygotowane przez nas majtki do nauki sikania dla dzieci to doskonale wykonane produkty, które idealnie dopasowują się do ciała malucha. Nasza bielizna dziecięca ma wytrzymałe i przyjemne w użytkowaniu zapięcia, a także funkcjonalną regulację rozmiaru. Majtki treningowe w naszym sklepie to nieograniczony dostęp do najróżniejszych rozmiarów i wzorów, doskonałe zestawy bielizny zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, a także funkcjonalne wielopaki. Nieprzemakalne majtki dostępne w naszej ofercie zapewnią Twojemu dziecku pełen komfort i pozwolą szybko oraz skutecznie nauczyć dziecko korzystania z nocniczka.

Majtki treningowe 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.