Filtry

Na wyposażeniu każdej mamy wybierającej się w dowolną podróż ze swoim dzieckiem nie może zabraknąć profesjonalnej i funkcjonalnej torby do wózków. Każda polecana torba do wózka z naszego asortymentu to gwarancja najwyższej jakości wykonania za przystępną cenę. Torby posiadają mnóstwo praktycznych kieszonek i przegródek (na pieluszki, butelki, telefon, klucze) znacząco ułatwiających bezproblemowy transport dziecka.

Torby dla mam z naszej oferty sygnowane są logo najznamienitszych producentów tego rodzaju produktów. Oferujemy torby takich mare jak:

  • SkipHop
  • PacaPod
  • 40 Settimane
  • J.L. Childress
  • Elodie Details
  • 3 Sprouts

Zapewniamy różnorodne modele i wzory toreb. Prosty, współczesny design większości z nich sprawia, iż są chętnie wybieranymi produktami przez rodziców. Producenci i projektanci tego rodzaju akcesoriów doskonale rozumieją, iż torba do wózka powinna być w pierwszej kolejności funkcjonalna i praktyczna, dopiero później elegancko się prezentować na ramieniu mamy czy w wózku dziecięcym. Naszą kolekcję starannie wyselekcjonowaliśmy, by każda torba do wózka spełniała w stu procentach powyższe kryteria użyteczności. Dzięki takiemu bogactwu wyboru wszystkie mamy znajdą bez problemu rozwiązanie dostosowane do ich potrzeb.

Wybrany model torby do wózków dziecięcych wysyłamy w przeciągu dwóch-trzech dni roboczych. Gwarantujemy fachową o kompleksową obsługę każdego klienta oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze interesującego Państwa modelu torby i pozostałych produktów.

Torby i akcesoria do wózka dziecięcego

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.