Filtry

Wybierając się z naszym dzieckiem w dowolną podróż, warto wyposażyć się w dobrej jakości, funkcjonalny plecak. Nasz sklep z artykułami dziecięcymi posiada szeroki asortyment w tym obszarze. Polecane przez nas plecaki dla dzieci to znakomite rozwiązanie dla aktywnej rodziny, zostały zaprojektowane zarówno z myślą o najmłodszych dzieciach, jak również tych nieco starszych.

Nasze plecaki dla dzieci wyróżnia wysoki stopień funkcjonalności, oryginalny design oraz znakomita relacja ceny do jakości. Proponowane plecaki dla dzieci zaprojektowano i wykonano w tematyce zoologicznej (m.in. żółwik, kot, pszczoła, myszka, dinozaur, żyrafa). Zakładając plecaczek w kształcie swojego ulubionego zwierzątka, samopoczucie małego dziecka z pewnością się poprawi.

Oferowane plecaki dostosowane są swoją wielkością do rozmiarów małych dzieci, zapinane są na specjalny klips, dzięki któremu dziecko nie jest w stanie zrzucić plecaka z ramion. Ponadto ramiączka plecaka można dowolnie regulować.

Wszystkie plecaki dla dzieci z naszej propozycji można wyposażyć w tak zwaną smycz bezpieczeństwa, zapewniającą większą kontrolę nad naszym niesfornym i stale przemieszczającym się dzieckiem.

Najważniejsze zalety naszych plecaków:

- są lekkie i charakteryzują się dużą pakownością

- są dostępne w wielu wzorach i motywach

- posiadają regulację pasków naramiennych

- posiadają wbudowaną adresówkę (można na niej wypisać dane malucha, rodzica)

- przeznaczone są dla dzieci od 12 miesięcy do trzech lat

- posiadają odczepianą "smycz bezpieczeństwa"

Plecaki, walizki dla dzieci: do szkoły

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.