Filtry

Plecak dla przedszkolaka

Wybierając się z naszym dzieckiem w dowolną podróż, warto wyposażyć się w dobrej jakości, funkcjonalny plecak. Nasz sklep z artykułami dziecięcymi posiada szeroki asortyment w tym obszarze. Polecane przez nas plecaki dla dzieci to znakomite rozwiązanie dla aktywnej rodziny, zostały zaprojektowane zarówno z myślą o najmłodszych dzieciach, jak również tych nieco starszych.

Plecak do przedszkola

Nasze plecaki dla dzieci wyróżnia wysoki stopień funkcjonalności, oryginalny design oraz znakomita relacja ceny do jakości. Proponowane plecaki dla dzieci zaprojektowano i wykonano w tematyce zoologicznej (m.in. żółwik, kot, pszczoła, myszka, dinozaur, żyrafa). Zakładając plecaczek w kształcie swojego ulubionego zwierzątka, samopoczucie małego dziecka z pewnością się poprawi.

Oferowane plecaki dostosowane są swoją wielkością do rozmiarów małych dzieci, zapinane są na specjalny klips, dzięki któremu dziecko nie jest w stanie zrzucić plecaka z ramion. Ponadto ramiączka plecaka można dowolnie regulować.

Wszystkie plecaki dla dzieci z naszej propozycji można wyposażyć w tak zwaną smycz bezpieczeństwa, zapewniającą większą kontrolę nad naszym niesfornym i stale przemieszczającym się dzieckiem.

Najważniejsze zalety naszych plecaków:

- są lekkie i charakteryzują się dużą pakownością

- są dostępne w wielu wzorach i motywach

- posiadają regulację pasków naramiennych

- posiadają wbudowaną adresówkę (można na niej wypisać dane malucha, rodzica)

- przeznaczone są dla dzieci od 12 miesięcy do trzech lat

- posiadają odczepianą "smycz bezpieczeństwa"

Plecak dla przedszkolaka 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.