Filtry

Jeżeli dużo Państwo podróżują i pragną zapewnić stuprocentowe bezpieczeństwo swojemu dziecku, zachęcamy do poznania bogatego asortymentu składającego się z produktów, które znajdą zastosowanie w samochodzie. Wśród wielu różnorodnych artykułów prezentujemy wyroby cenionych na rynku marek, które charakteryzują się niezwykle starannym wykonaniem zapewniającym wysoką jakość.

Lusterko do obserwacji dziecka

Ogromną funkcjonalnością odznaczają się lusterka, które służą obserwacji dziecka w czasie jazdy. Dostępne są one w różnorodnych wariantach kolorystycznych, kształtach oraz rozmiarach. Ponadto na nasz asortyment składają się również miękkie uchwyty do fotelików samochodowych, które niewątpliwie ułatwią rodzicom przenoszenie dziecka. Zapewniamy także praktyczne ochraniacze na foteliki samochodowe w wielu odsłonach oraz nakładki na pasy.

Organizer do samochodu

Zapraszamy do poznania całej przygotowanej przez nas oferty, która obejmuje atrakcyjne wizualnie, użyteczne oraz wykonane z dbałością o wszelkie szczegóły artykuły mogące przydać się w samochodzie. W tym segmencie w ofercie posiadamy ponad 15 marek, między innymi Baby Dan, Beaba, La Millou, Lodger, Skip Hop czy też Pink No More i wiele innych. 

Dziecko w samochodzie - akcesoria 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.