Filtry

Kategorie

Możecie tu znaleźć przede wszystkim wspaniałe kosze na zabawki z motywami zwierząt, co rozbudzi wyobraźnię Waszych pociech, organizery do wózka, organizery na ścianę, organizery z rączką, a nawet organizery do kąpieli, karuzelę Paw, pudełka zamykane na zabawki o różnych wymiarach (kartonowe), a także prześliczne i miłe w dotyku ręczniki z kapturem w kształcie zwierzaków.

Przedmioty codziennego użytku jakie oferuje firma 3 Sprouts, ułatwia życie nie tylko rodzicom, ale również ich dzieciom. Jest to wspaniała oferta przedmiotów w stu procentach bezpiecznych dla Waszych dzieci, którą każdy rodzic powinien zobaczyć, a na pewno zdecyduje się na jeden z nich.

Gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni!

Lista produktów producenta: 3 sprouts

W ofercie 3 sprouts można znaleźć pojemniki na zabawki i pranie, organizery na wózek i zabawki czy też piękne ręczniki z kapturkiem.

Firma 3 Sprouts została stworzona wiosną 2007 roku przez trzech przyjaciół. Postanowili założyć taką firmę z miłości do niemowląt oraz pasją do tworzenia nowoczesnych i oryginalnych produktów. Pracowali w nowojorskiej firmie Kate Spade, gdzie zdobyli doświadczenie i natchnienie do pracy, co przyczyniło się do stworzenia kolekcji, która spodobała się zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Produkty projektowane są z dużą pasją i idealnie wpasują się w Twoje życie, pozostawiając uśmiech na twarzy Tobie i dziecku. Sklep internetowy 4KidsPoint.pl jest zaopatrzony w bogaty asortyment produktów używanych przez dzieci oraz przez matki. Przedmioty pochodzą od różnych producentów. Jednym z nich jest firma 3 Sprouts. Oferta tej firmy powstała z myślą o Waszych dzieciach i ich potrzebach.


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 60 elementów

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.