Filtry

Kategorie

Lista produktów producenta: Skip Hop

Wśród asortymentu znajdującego się w sklepie internetowym 4KidsPoint, widnieje wiele produktów oferowanych przez zagranicznych producentów. Należy do nich między innymi firma Skip Hop, która produkuje plecaki, torby do wózka, śliniaki, maty do zabawy, śpiworki do wózka, reczniki, suszarki, sztućce i naczynia dla dzieci, termosy w kształcie małpek, bidony czy osłony na kran i wiele, wiele innych. Są to produkty przydatne rodzicom, gdyż dzięki nim można między innymi karmić dzieci. Posiadają one kolorowe i charakterystyczne wzory, dzięki czemu dzieci chętnie spożywają posiłek z termosów czy kubków.


Termos Skip Hop trzyma wysoką temperaturę jedzenia przez kilka godzin, a wyposażono go też w szeroki wlew, zatem nie ma problemów z myciem takiego produktu, jak też nalewaniem do niego posiłków.


Plecaki oferowane przez Skip Hop są znakomitą opcją dla rodziny, która często podróżuje. Plecaki stworzone zostały dla najmniejszych dzieci, które stawiają samodzielnie pierwsze kroki. Mają zamontowane smycze bezpieczeństwa, regulowane paski naramienne, posiada też miejsce na wpisanie danych dziecka oraz danych kontaktowych do rodziców. Plecaki są lekkie, wygodne i bardzo pojemne.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 208 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 208 elementów

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.