Filtry

Kategorie

Lista produktów producenta: BABYBJORN

Szwedzka marka wysokiej jakości produktów dla dzieci - BabyBjorn!

BabyBjorn jest szwedzką firmą rodzinną, która powstała w roku 1961. Celem założycieli było i jest ułatwianie życia codziennego rodzicom oraz ich dzieciom (do lat 3). Tworzą produkty o wysokiej jakości, bezpieczeństwie i stylu. Dzisiaj firma BabyBjorn jest znana na całym świecie i przede wszystkim słynie z produkcji wspaniałych nosidełek, i w tej dziedzinie nikt jej nie dorówna.


O to firma BabyBjorn, która przedstawia Państwu produkty niezbędne do codziennego użytku. Wykonane są z materiałów nieszkodliwych dla dziecka, i z pewnością spełnią oczekiwania każdego rodzica.


W ofercie BabyBjorn znajdują się rzeczy m.in. takie jak: 2x śliniak, nocnik fotelik, zabawka do leżaczka, nocnik Smart, nakładka na deskę sedesową, podest, który ułatwi dziecku korzystanie z toalety, nosidełko Original Cotton, śliniaczek do nosidełka, łóżko podróżne Light, śpiworek do nosidełka, kołyska Harmony, krzesełko do karmienia, nosidełko Miracle, prześcieradło do łóżka podróżnego, baldachim do kołyski Harmony, leżaczek Balance Soft Mesh, nosidełko ergonomiczne, nosidełko ergonomiczne Dots, śliniaczek do nosidełka ergonomicznego, śliniaczek do nosidełka BabyBjorn One, prześcieradło do kołyski Harmony, talerzyki z łyżeczkami, kubki BabyBjorn, fartuszek, śliniak BabyBjorn, który wyglądem przypomina zwykłą bluzkę, dwie łyżeczki BabyBjorn, nosidełko Original Mesh.


Są to produkty, których używa się na co dzień, i z których każde dziecko chętnie będzie korzystało. Produkty wykonane są w ciekawej kolorystyce i z pewnością spodobają się Waszemu dziecku, tak jak i Wam-Rodzicom. Zachęcamy do kupna produktów BabyBjorn, a na pewno się nie zawiedziecie!

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 80 elementów

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.