Filtry

Kategorie

Lista produktów producenta: Baby Dan

Duńska jakość marki dla dzieci Baby Dan!

Baby Dan to duńska firma, która powstała w 1947 roku z myślą o bezpieczeństwie dziecka. Dlatego w 1968 roku Baby Dan Wynalazł i rozpoczął produkcję bramek ochronnych. Firma ta dziś jest największym na świecie producentem bramek ochronnych. Oprócz tego ma też ofertę inny zabezpieczeń jak np. blokady szuflad, szafek, drzwi itp.) Ponad 75% produkcji eksportowane jest aż do 30 krajów świata.


Przed Państwem oferta firmy Baby Dan. Przedstawia produkty potrzebne do zapewnienia ochrony dziecku przed np. upadkiem ze schodów, czy uderzeniem się w niebezpieczne, ostre zakończenia mebli. Firma posiada w ofercie również produkty codziennego użytku.


Jeśli szukacie Państwo produktów ochronnych, to są to między innymi: bramka ochronna Premier, Avantgarde lub FlexiFit, rozszerzenie bramek, uchwyt do montowania bramek, drewniana barierka ochronna łóżka, składana barierka ochronna łóżka, osłona płyty kuchennej, osłona narożników, zaślepki gniazd elektrycznych, magnetyczna, przyklejana lub przykręcana blokada szuflad i szafek, blokada szafek, blokada uniwersalna, blokada drzwi, dwustronna blokada drzwi, blokada okna, próg do bramek rozporowych, osłona kominka Flex XL, uchwyt montażowy do ściany do bramek, blokada kluczyka.


Jednak jeśli chodzi o produkty do użytku codziennego to znajdą tu Państwo krzesło do karmienia Danchair, poduszka do krzesła Danchair – Comfort, Angel 3w1 łóżeczko, leżaczek i krzesełko.


Produkty oferowane przez firmę Baby Dan z pewnością zwiększą bezpieczeństwo Waszego dziecka, i wy będziecie mogli być spokojni, że nic mu się nie stanie. Produkty wykonane są z wytrzymałych materiałów i nie zaszkodzą zdrowiu Waszej pociechy. Wybierając towar z oferty Baby Dan, skończą się Wasze obawy o zdrowie dziecka i będziecie w stu procentach zadowoleni!


Firma posiada certyfikat ISO 14001, który gwarantuje dbałość o środowisko, a także jest członkiem Global Safety Cooperation (organizacja poprawy standardów bezpieczeństwa produktów dla dzieci).

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 39 elementów

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.