Filtry

Śliniaki silikonowe - Najczęściej kupowane

Od pierwszych dni zarówno dzieciom jak i rodzicom towarzyszą śliniaki.Śliniaki silikonowe nie tylko używane są podczas spożywania posiłków, w pierwszych chwilach życia dziecka często śliniak jest nierozłącznym towarzyszem naszego dziecka, zabezpieczając jego ubranko przed pobrudzeniem i przemoknięciem podczas picia napojów. Choć często niedoceniany, bez niego żaden młody rodzic nie dałby sobie rady. Dlatego warto zwrócić uwagę na śliniaki podczas ich kupowania. śliniaki silikonowe są łatwe w utrzymaniu czystości, a także do przechowywania, zajmując mało miejsca w szufladzie. Korzystanie z nich również nie sprawia żadnych kłopotów, ponieważ na ogół wyposażone są w klips, który umożliwia łatwe założenie i ściągnięcie. Ponadto śliniaki silikonowe nie musimy prać, wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką.

Fartuszek dla dzieci, które uczą się samodzielnego jedzenia tzw. metoda BLW

Fartuszek dla dzieci to świetny wybór dla tych, których dziecko zaczyna naukę samodzielnego jedzenia, ponieważ ochrania on całkowicie górną część ciała dziecka. Dzięki takiemu rozwiązaniu jak fartuszek dla dziecka np. marki BabyBjorn dziecko może bez żadnego stresu uczyć się samodzielnego spożywania posiłków, co jest jednym z najważniejszych elementów w rozwoju małego dziecka. Dodatkowo fartuszek dla dzieci sprawi, że zapomnisz o stercie brudnych ubrań i plamach z marchewki, które powstały podczas posiłku Twojego maluszka. Fartuszek dla dzieci nie musi służyć tylko do jedzenia, może być wykorzystany podczas różnych zabaw, np. malowanie farbkami, mieszanie wody z mąką lub zabawka akcesoriami plastycznymi.

Śliniaki dla dzieci - jakie marki znajdziesz u nas?

Od kiedy pojawiły się u nas śliniaki silikonowe, to one stały się najczęściej wybieranymi typami śliniaków w naszej ofercie. Możecie u nas kupić różne kolory - najczęściej wybieracie klasyczne kolory: róż, niebieski i szary, następnie wzorki - kosmos, dinozaury dla chłopaka, a dla dziewczynki np. kwiatki, czy też tęcze. Nasze marki: Mushie (klasyczne kolory i wzorki- do śliniaka możecie dobrać ten sam wzór maty do jedzenia), Skip Hop (śmieszne zwierzątka), Beaba (przepiękne pastelowe kolory), Minikoioi ( z regulowanymi szelkami)

Pamiętajcie też o zakupie:

sztućce dla niemowlaka

bidony dla dzieci

zestaw do jedzenia dla dzieci

bob snail

Śliniaki silikonowe 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.