Filtry

Puzzle magnetyczne

Zabawa i nauka mogą iść w parze! Dzięki zabawkom, które prezentujemy Państwu w tej kategorii, możecie przekonać się, że wcale nie jest to takie trudne, aby przekonać malucha do nauki. W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki wspomagające szeroko rozwój malucha. Wśród najlepszych propozycji odnajdziemy mapy świata w formie dużej, przejrzystej tablicy. Mapa świata marki Janod posiada magnetyczne puzzle, które możemy umieścić na mapie w odpowiednim miejscu. Na puzzlach znajdują się wizerunki najbardziej znanych budowli, naturalnie występujących zwierzątek czy charakterystycznych miejsc. Dzięki temu dziecko może szybko skojarzyć przynależność zwierzątka do jego miejsca na świecie i szybko przyswoić wiedzę o ich naturalnym środowisku, skojarzyć najbardziej znane atrakcje ze świata czy odnaleźć popularne miejsca ze świata. Niebanalny projekt i przyciągające uwagę elementy sprawiają, że nauka mapy jest przyjemnością i wyjątkową zabawą. Mapa świata jest w języku angielskim, co dodatkowo pozytywnie wpływa na rozwój umiejętności językowych.

Mapa świata dla dzieci

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zabawek magnetycznych dla dzieci. Dodatkowo, w przeróżnych formach – na pierwszy plan wysuwa się magnetyczna mapa świata marki Janod, na której znajdują się charakterystyczne miejsca oraz zwierzątka danego regionu świata. To świetny pomysł na naukę poprzez zabawę i rozwój wiedzy o świecie. Wśród topowych układanek magnetycznych króluje produkt tej samej marki - Magnetibook, dostępny w kilku ciekawych wariantach. Piękne wzory zabawek zachęcają do wyśmienitej zabawy, a różnorodność spośród wielu modeli sprawi, że każdy maluch znajdzie coś dla siebie. Magnesy w zestawach dostępne są w różnych kształtach i kolorach. Znajdziemy tutaj literki, które świetnie przydadzą się podczas nauki składania pierwszych wyrazów i kojarzenia liter z pisownią, jak i nawet ciekawe postacie do ubierania. Marka Janod niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów. Cała oferta Janod dostępna jest w naszym sklepie online.

Magnesy na lodówkę

Spośród wielu rodzajów magnesowych układanek odkryjemy również ubieranki. Zestawy składają się z ubranek, którymi można zmieniać charakter magnetycznej figurki, także dołączonej do zestawu. Wystarczy przyłożyć elementy garderoby lub dekoracje i gotowe. Magnesy możemy przyczepiać na lodówce lub tablicy magnetycznej, co przenosi zabawę na jeszcze większy poziom radości! Pięknie wykonane zabawki rozbudzają zmysł artystyczny, ćwiczą logiczne myślenie oraz koordynację manualną. Układanki świetnie sprawdzą się w domu, jak i również na wakacjach. Jedna z najbardziej uwielbianych przez maluchów układanek edukacyjnych to Układanka magnetyczna Ciało Człowieka od Janod. To zabawka, która wprowadzi Twoje dziecko w świat budowy ciała człowieka. Pozwala na poznanie nazw części ciała, kości, organów i mięśni aż w 11 językach (m.in. angielskim, niemiecki, włoskim czy hiszpańskim. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą sklepu 4kidspoint.pl

Puzzle magnetyczne 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.