Filtry

Jak dobrać smoczek do butelki dla niemowlaków?

Karmienie butelką to etap obowiązkowy w życiu każdego rodzica. Nie jest to czynność prosta, jednak przy wsparciu odpowiednio dobranych akcesoriów można ją bardzo szybko opanować. Jednym z takich akcesoriów, bez których karmienie butelką niemowlaka byłby zwyczajnie niewykonalne, jest smoczek. Jaki smoczek do butelki dla noworodka będzie najlepszym wyborem?

Jaki smoczek do butelek dla noworodków?

Wszystkie smoczki do butelek – bez względu na typ, rozmiar i producenta – powinny spełniać jedną, nadrzędną cechą. Tą cechą jest bezpieczeństwo. Aby smoczki można było uznać za w pełni bezpieczne, muszą zostać przede wszystkim wykonane z odpowiedniego materiału, w żaden sposób nie zagrażającemu karmionemu przy jego pomocy dziecku. W ostatnich latach szczególną popularność zdobywają smoczki wykonane z silikonu. Dlaczego?

Smoczek silikonowy odznacza się bardzo dużą trwałość, odpornością na uszkodzenia i na wysoką temperaturę, a przy tym wszystkim w łatwy sposób można zadbać o jego odpowiednią czystość.

Jak walczyć z kolką niemowlęcą za pomocą smoczka?

W ofercie naszego sklepu znajdują się smoczki do butelek różnych typów i różnego przeznaczenia – w tym również smoczek antykolkowy do butelki w kilku wersjach, dzięki któremu znacząco spada możliwość wystąpienia kolki u niemowlaka tuż po posiłku. Antykolokowe działanie smoczka to efekt przede wszystkim jego unikalnej budowy, która wymusza taki sposób przyjmowania pokarmu, który jest dla dziecka najbezpieczniejszy.

Smoczki do butelek 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.