Filtry

Podkładki i maty na stół dla dzieci

Dla małego dziecka każdy posiłek to bardzo duże wyzwanie. Zabawa pokarmem, rozrzucanie go dookoła oraz ugniatanie rączkami bardzo często jest codziennością. Z tego względu w sklepie 4kidspoint.pl można nabyć szeroką gamę podkładek do jedzenia, dzięki którym mała pociecha jeszcze chętniej będzie odkrywać coraz to nowsze smaki. Ciekawa kolorystyka i wzornictwo podkładek na stół dla dzieci jest niezwykle atrakcyjnym pomysłem na posiłek.

Maty do jedzenia dla dzieci

Zadaniem silikonowej maty do jedzenia dla dzieci jest utrzymanie porządku w trakcie spożywania posiłków, jak również i motywowanie malucha do jedzenia. Maty w kształcie słoników czy też żyraf bądź hipopotamów są bardzo atrakcyjne i przyjemne dla oka dziecka. Dzięki specjalnym tworzywom takim jak silikon, maty do karmienia nadają się do kontaktu z jedzeniem. Można na nich podawać przekąski bądź wykorzystywać je jako podkładki pod Miseczki dla dzieci i kubeczki dziecka.

Podkładki dla dzieci na stół, jakie wybrać?

Występują różnorodne podkładki na stół. Mogą to być kolorowe maty z nadrukowanymi wzorami z bajek. Takie maty posiadają również różnorodne kształty koła, prostokąta bądź kwadratu. W sklepie 4kidspoint.pl można nabyć także podkładki dla dzieci na stół w kształcie zwierzątek. Niesymetryczne wzornictwo sprawia, że maty są bardzo atrakcyjne wizualnie, zachęcają dziecko do jedzenia, jak również i zabawy. Maty nadają się do zrolowania i zginania, nie tracąc swojego kształtu, jak również nie ulegając pęknięciom i rozdarciom. Dzięki temu łatwo można je zabrać ze sobą do znajomych lub na wycieczkę. Co więcej, specjalne tworzywo, z którego wykonane są podkładki do jedzenia dla dzieci, sprawia, że łatwo jest je wyczyścić po napojach i pokarmach.

Wybierając odpowiednią podkładkę na stół dla dzieci, warto zastanowić się, co nasz maluszek lubi. Jeżeli ma jakieś ulubione postacie z bajek lub interesuje się zwierzątkami, to najlepiej jest wybierać maty na stół do jedzenia posiadające tego rodzaju wzory, bądź nadruki. Co więcej, jeżeli nasza pociecha uwielbia chlapać jedzeniem, to dobrym wyborem może okazać się większa mata, ochraniająca szersze powierzchnie stołu lub krzesełka dla dziecka.

Maty i podkładki pod talerz – do twórczości artystycznej

Maty na stół dla dziecka można także z powodzeniem zastosować do zabezpieczenia stolika, kiedy to dziecko rozpoczyna przygodę z rysowaniemmalowaniem oraz lepieniem. Ławo, jest je później wyczyścić bez większego wpływu na strukturę maty. Zastosowanie podkładek sprawia również, że dziecko nie czuje się ograniczane oraz nie obawia się, że coś pobrudzi.

Podkładki i maty na stół dla dzieci 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.