Filtry

Miseczki dla dzieci – bezpieczne i kolorowe

uwielbiane przez wszystkie maluchy

Tak jak każde dziecko ma swój ulubiony kocyk, swojego ulubionego misia czy butelkę ze smoczkiem, tak taż ma zwykle swoją ulubioną miseczkę. Karmienie malucha z takiej właśnie ulubionej miseczki zawsze przebiega sprawnie i często wręcz staje się okazją do dobrej zabawy. Aby jednak taka miseczka mogła spełniać w pełni swoje zadanie, musi spełniać kilka podstawowych i niezwykle ważnych warunków. Jakich?

Miseczki dla niemowląt i starszych dzieci – cechy charakterystyczne

Miseczki dla dzieci w każdym wieku muszą być przede wszystkim całkowicie bezpieczne, a to oznacza, że użyte do ich produkcji materiały, a także kształt, jakie im nadano w procesie produkcyjnym, nie mogą w jakikolwiek sposób zagrażać maluchowi. Z tego też powodu miseczka dla niemowlaka to obecnie z reguły miseczka silikonowa – wykonana z materiału praktycznie niezniszczalnego, za to całkowicie bezpiecznego. Miseczka taka nie pęka, nie kruszy się, nie odsłania ostrych krawędzi w wyniku wyszczerbienia i nie jest też na tyle twarda, by mogła spowodować uraz przy uderzeniu.

Mieczki dla dzieci starszych są już produkowane z bardziej „dorosłych” materiałów, jak np. stal nierdzewna. Mimo to jednak nadal pozostają bardzo bezpieczne dla jedzących z nich (i często noszących je) maluchów. Miseczki stalowe – tak jak wszystkie inne miseczki dla dzieci – dostosowane są do możliwości dziecka zarówno pod względem rozmiaru, pojemności, jak i wagi. Ale to nie wszystko. Bardzo ważne jest, aby każda taka miseczka przedstawiała się odpowiednio atrakcyjnie, żeby m. in. w ten sposób zachęcić do posiłku nawet największego niejadka.

Miseczki do karmienia niemowląt – co je wyróżnia?

Miseczki do karmienia niemowląt charakteryzują się nie tylko wykonaniem – w tym użytym do ich produkcji materiałem (często jest to silikon) – dołączoną specjalną pokrywką oraz różnorodnością barw i wzorów. Miseczki te nieraz pokrywają również liczne rysunki bohaterów bajek czy innych fantastycznych postaci, tak lubianych przez najmłodszych. Dzięki temu maluch każdy swój posiłek może traktować jak nową przygodę!

Miseczki dla dzieci 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.