Filtry

Urodzinowe akcesoria

Zwyczaj świętowania urodzin liczy sobie tysiące lat. Według badań etnologicznych, wywodzi się on z wierzeń pogańskich. W starożytnej Grecji wierzono, że każda osoba w dniu swoich urodzin otrzymuje ducha opiekuna, który ma piecze nad nią przez całe późniejsze życie. Stąd też data narodzin stała się tak ważna w kulturze większości dzisiejszych narodów. Zapalanie świeczki w tym dniu miało pomóc w nawiązaniu porozumienia z duchem opiekunek, co do dziś jest zwyczajem w wielu polskich domach. Jednak to niemieccy cukiernicy w XVIII wieku wpadli na pomysł przygotowywania tortów urodzinowych udekorowanych świeczkami (po jednej za każdy przeżyty rok).

Urodzinki dla dziecka

Jedną z najważniejszych uroczystości dla każdego dziecka, której z utęsknieniem wyczekuje co roku, są oczywiście urodziny. To właśnie w tym dniu maluch staje się najważniejszą osobą w rodzinie, a wszystkie najbliższe mu osoby składają solenizantowi/solenizantce mnóstwo życzeń oraz wręczają dziecku liczne prezenty i gadżety urodzinowe. Warto w tym dniu zadbać również o odpowiedni wystrój otoczenia, aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowy charakter tego święta.

Nie istnieje uniwersalna recepta na to, jak zorganizować urodziny dla dziecka, aby były one dla niego niezapomniane. Wszystko zależy od oczekiwań i zainteresowań solenizanta/solenizantki, całego entourage ‘u oraz zaproszonych gości. Są jednak pewne gadżety urodzinowe, bez których udane przyjęcie nie może mieć miejsca.

Gadżety na urodziny dla każdego malucha

Z myślą przede wszystkim o rodzicach organizujących dla swoich pociech przyjęcie przygotowaliśmy atrakcyjne gadżety urodzinowe dla dzieci oraz piękne dekoracje i ozdoby, które uświetnią każdą wyjątkową okazję rodzinną. Znajdziesz tu wiele interesujących propozycji na dekoracje urodzinowe, które z łatwością wykorzystasz do ozdobienia domu lub mieszkania w tym szczególnym dniu.

Zarówno na urodziny dla dziewczynki, jak i chłopca przygotowaliśmy masę ciekawych gadżetów, w postaci m.in. balony, serwetki, sztućce, kubeczki, talerzyki, bannery, toppery, tuby z konfetti, girlandy, czapeczki oraz wiele innych gadżetów dostępnych w różnych kolorach, wzorach i wymiarach. Dekoracje urodzinowe dla dzieci zostały przygotowane również w formie jednakowych kolekcji, co pomoże urządzić urodziny dla dziecka w harmonijnym stylu.

Wszystkie proponowane urodzinowe gadżety zostały wykonane z dużą starannością, z wytrzymałych i bezpiecznych dla użytkowników materiałów. Jesteśmy pewni, że nasze ozdoby urodzinowe wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka i staną się nieodłącznym elementem kolejnych udanych urodzin w gronie najbliższej rodziny i nie tylko.

Zapraszamy po wspaniałe, kolorowe dekoracje urodzinowe dla dzieci w atrakcyjnej cenie!

Dekoracje urodzinowe dla dzieci 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.