Filtry

Zabawki dla półrocznego dziecka

Rozwój dziecka w pierwszym roku jego życia następuje błyskawicznie, a dzięki odpowiednio dobranym zabawkom do jego wieku, każdy miesiąc przynosi mu wiele nowych doświadczeń i wrażeń. Jak wiemy oprócz rodziców, towarzyszami naszych dzieci na co dzień są zabawki. One  nie tylko bawią i chronią przed nudą, ale także uczą i wspomagają rozwój naszej pociechy. Przede wszystkim rozwijają sprawności manualne oraz intelektualne. Pomagają poznawać świat oraz wpływają na kształtowanie postaw wobec ludzi i otoczenia. Jedynym warunkiem jest to, by były one odpowiednio dostosowane do wieku oraz umiejętności dziecka. 

Półroczne dziecko jest niezwykle ciekawe świata zewnętrznego. Największą przyjemność sprawia mu odkrywanie tajemnic otaczającej go rzeczywistości. Potrafi już siedzieć, chwytać przedmioty, pełzać i przewracać się. Coraz bardziej interesuje się zabawkami, które sprawnie może przekładać w maleńkich dłoniach. Intrygują go zabawki w kontrastowych kolorach, które posiadają ruchome części, wykonane zarówno z miękkich, jak i szorstkich materiałów. Takie edukacyjne zabawki dla półrocznego dziecka nie tylko uruchamiają procesy myślowe, ale również i procesy twórcze. Dzięki temu nasze maleństwo na drodze prób oraz błędów może ustalić jak dana zabawka działa.

Kupując półrocznemu dziecku edukacyjną zabawkę, pozwólmy, by ono samodzielnie spostrzegło jaki posiada mechanizm działania. Nie podpowiadajmy mu i nie odkrywajmy wszystkiego za niego. Pamiętajmy, aby zakupione zabawki edukacyjne dostarczały wiele radości i przyjemności oraz były bezpieczne. Podczas zabawy nie wywierajmy na nim presji, gdyż może to doprowadzić do frustracji dziecka oraz unikania konkretnych zabaw. 

Zabawki dla 6 miesięcznego dziecka

W naszym sklepie znajdują się zabawki dla półrocznego dziecka, które są w zróżnicowanych, rozróżnianych w tym wieku przez dziecko kolorach. Wiele z nich jest wykonanych z materiałów wyjątkowo przyjemnych i miękkich w dotyku, dzięki czemu dziecko może bez problemu wziąć je do buzi. Znajdą tutaj Państwo również zabawki wydające różnego rodzaju dźwięki, które wspierają proces nauki mówienia. Ciekawą ofertą są także zabawki do kąpieli, które już w tym wieku mo być dla dziecka ulubioną rozrywką. Wszystkie zabawki dostępne w naszym asortymencie są atestowane i w pełni bezpieczne dla dzieci. Mogą być więc używane przez nie do wspólnych zabaw razem z rodzicami, chcącymi intensywnie uczestniczyć w rozwoju swojego dziecka.

Zabawki dla sześciomiesięcznych dzieci 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.