Filtry

Kategorie

Recent posts


Lista produktów producenta: Close Parent

Dziecko poza domem - higienę zapewni Close Parent!

Firma Close Parent została założona przez dwie matki, o dwóch różnych charakterach, które miały dwa pomysły na biznes oraz jedną wspólną przyświecająca temu ideę. Tak właśnie powstała ta firma i marka.


Firma Close Parent oferuje Państwu produkty przydatne na wyprawach (np. piknik). Jeśli chcecie by Wasze dziecko noszące pieluszki nie musiało specjalnie zdejmować jej by popluskać się w wodzie, to właśnie tutaj znajdziecie specjalną pieluszkę do pływania z ciekawymi motywami, w rozmiarach S-XL.


Inne produkty oferowane przez producenta Close Parent to: śliniak z rękawkami dla dzieci w wieku od 6 do 18 miesięcy oraz do 3 lat, ochraniacz na fotelik samochodowy, mata piknikowa i do zabawy, wygodna do noszenia, ponieważ po złożeniu przypomina wyglądem torbę i posiada uchwyt, śliniak niebieskie żółwie, śliniak z kieszonką, ochraniacz na fotelik samochodowy – Mądre sowy.


Te produkty przydadzą się każdej rodzinie, która lubi częste wyprawy na pikniki lub wycieczki, a nawet dla tych co mają dom z ogrodem, gdzie dziecko może bawić się na macie piknikowej lub moczyć w baseniku w pieluszce do pływania.

Więcej
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.