Filtry

Kategorie

Lista produktów producenta: Benbat

Dziecko w podróży? Polecamy markę Benbat!

Wśród produktów firmy Benbat, znajdziecie przydatne akcesoria podczas podróży z Waszą pociechą. Wszystko tworzone jest w pięknych kolorach i spodoba się zarówno dziecku jak i rodzicom. Marka Benbat posiada w swojej ofercie także plecaczki dla dzieci.


Przedstawiamy Wam firmę Benbat, która oferuje produkty zapewniające wygodę Waszemu dziecku, jak i zarówno przyjemność z korzystania z tych niesamowicie przyjemnych produktów, jakim jest np. zagłówek Bear (w kształcie misia, koloru brązowego). Na pewno każdemu rodzicowi zależy na tym, by jego pociecha miała miło i wygodnie, dlatego znajduje się tu więcej produktów tego typu.


Między innymi jest to wymieniony wyżej zagłówek Bear do lat 12 oraz inne do lat 4, wkładka do fotelika samochodowego Benbat, zestaw podróżny Mouse do lat 4, zasłona przeciwsłoneczna za szybę, zawieszka na zabawkę smoczek, zawieszka na zabawki i smoczek do samochodu, zawieszka na smoczek i zabawki do wózka, walizeczka i krzesełko 2w1 Yummigo (w dwóch kolorach) oraz nakładki na pasy Cat dla dzieci do 4 lat.


Produkty firmy Benbat na pewno zauroczą Wasze dziecko, a także zapewnią przyjemność z ich korzystania i wygodę oraz Wy – rodzice będziecie zadowoleni z uśmiechu Waszej pociechy.

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.