Filtry

Dekoracje naścienne

Z przyjemnością przebywamy w pomieszczeniach, gdzie wnętrze jest dobrze przemyślane pod względem wystroju. Atmosferę możemy budować poprzez zestawienia barw, kształty mebli i dekoracji. Istotną rolę odgrywa też dobrze zaplanowane operowanie światłem i cieniem. Tym sposobem możemy akcentować różne elementy aranżacji wnętrza w zależności od pory dnia. Wspaniałym uzupełnieniem są dekoracje naścienne, dzięki którym pomieszczenie nabiera wyjątkowego stylu i klasy.

Naklejki na ścianę

Wśród nich można wybrać plakaty, tapety, naklejki naścienne, a także miarki wzrostu dla dorastających pociech w rodzinie. Takie dodatki odpowiednio dopasowane do charakteru pomieszczenia dodają ekspresji, cudownie ożywiają wystrój i oddają temperament mieszkańców. Mogą być akcentem kolorystycznym wśród jednolitych barw, które górują w pomieszczeniu. Dekoracje naścienne sprawdzają się szczególnie w pokojach dla dzieci. Dzięki różnorodności wzorów pobudzają wyobraźnię i stanowią tło wielkich planów małych mieszkańców. Są to również dekoracje edukacyjne, które pomagają dzieciom w utrwalaniu zdobywanej wiedzy. Bardzo fajnym urozmaiceniem pokoju dziecka jest naklejka na ścianę w formie tablicy ścieralnej, dzięki której pociecha może rysować po ścianach nie niszcząc ich. Naklejki takie doskonale rozwijają kreatywność u dzieci, a ponadto dają wiele zabawy i radości.

Sklep 4kidsPoint.pl oferuje swoim klientom produkty takich marek jak Decornik, Lullalove. Wszystkie naklejki są bardzo trwałe i wytrzymałe.

Dekorację na ścianę do pokoju dziecka 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.