Filtry

Śliniak z rękawkami

Każdy rodzic na pewno wie jak bardzo przydatnym elementem wyposażenia dziecięcego jest śliniak. Śliniaki z rękawkami pomocne są nie tylko podczas jedzenia, ale również przy pierwszych pracach plastycznych. Używając takiego śliniaka uchronisz swoje dziecko oraz jego ubranka przed niepotrzebnymi zabrudzeniami. Czy Twój maluch uczy się samodzielnego jedzenia? A może masz w swoim domu małego artystę lub kucharza? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedź jest twierdząca, musisz zastanowić się nad kupnem śliniaka z rękawkami.

Wodoodporne materiały na długie lata

Śliniaki z rękawkami najczęściej wyprodukowane są z wodoodpornych materiałów, by zapewnić komfort dziecku, a łatwość w myciu mamie. Wystarczy taki śliniak przepłukać wodą lub przetrzeć wilgotną ściereczką, by znów na nowo móc cieszyć się jego użytkowaniem. Śliniaki z rękawkami na pewno spełnią swoją funkcję przy wprowadzaniu pokarmów metodą BLW - z ang. Baby-led weaning, w Polsce przyjęło się jako Bobas Lubi Wybór. BLW to alternatywna metoda rozszerzania diety niemowląt - dziecko próbuje samodzielnie jeść od samego początku wprowadzania pokarmów stałych. A jeśli dziecko samodzielnie zaczyna jeść, to już każda mamusia wie ile jest przy tym sprzątania. By uniknąć zniszczenia ubranek, ubierz swojemu maluchowi śliniak z rękawkami.

Nie tylko zaoszczędzisz czas przy sprzątaniu, ale również pieniądze.

Śliniak spełni również swoją rolę jako fartuszek z rękawkami, chroniący małego artystę przed zabrudzeniami. Pierwsze próby malowania farbami plakatowymi lub akwarelowymi nierzadko przysparzają mamie wielu plam, których usunięcie może być dużym problemem. Z podobną sytuacją mamy do czynienia przy różnego typu zabawach sensorycznych, np. przy użyciu mąki czy tworzeniu naturalnych mas plastycznych. Często rodzice rezygnują z tego typu zabaw z powodu potencjalnego bałaganu lub zniszczenia ubranek. Wystarczy zainwestować w śliniak z rękawkami z wodoodpornego materiału, by dziecko mogło cieszyć się zabawą, a dodatkowe korzyści wynikające z niej wspomogą jego rozwój. Stymulacja zmysłów czy rozwijanie motoryki małej jest bardzo ważnym elementem rozwoju układu nerwowego dziecka. Następnym plusem posiadania śliniaka z rękawkami jest możliwość zaproponowania dziecku pomocy w kuchni. Jeśli Twój maluch przejawia chęci i próbuje razem z Tobą gotować – pozwól mu. Wspólne gotowanie nie tylko sprawia wiele zabawy, ale również zacieśnia więzi między rodzicami a dzieckiem. Każdy mały kucharz potrzebował będzie wytrzymałego śliniaka, który zapewni mu swobodę ruchów oraz wygodę. Bezpieczeństwo i wygoda

W naszej ofercie posiadamy śliniaki z rękawkami wielu producentów, takich jak: Done by deer, Close, Elodie details oraz B.Box. Bezpieczeństwo i wygoda dziecka są dla nas priorytetem, dlatego wszystkie nasze produkty wytworzone są z bezpiecznych dla dziecka materiałów oraz posiadają atesty.

Do śliniaka dobierz również:

miseczki dla dzieci

talerzyki dla dzieci

kubeczki dla dzieci

Śliniak z rękawami 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.