Filtry

Śliniaki, otulacze i ręczniki

Pielęgnacja noworodka

Dzieci dużo brudzą nie tylko podczas jedzenia. Dlatego bardzo ważne jest, by każda Mama zaopatrzyła się w akcesoria pomocne w dbaniu o higienę najmłodszych. Praktyczne śliniaki w barwnych kolorach i z efektowną grafiką okażą się niezbędne przy każdym posiłku. Już nie trzeba się martwić zaplamieniem ubranka przecierem owocowym lub zupą. Śliniaki mają konstrukcję klasyczną, wiąże się je pod szyją. Nie powodują dyskomfortu u dziecka. Posiadamy również w ofercie śliniaki z rękawkami. Miękkie i delikatne otulacze sprawiają, że sen w ramionach Mamy jest jeszcze głębszy i spokojniejszy. Zatrzymują ciepło i pozwalają czuć się dziecku przyjemnie i komfortowo. Otulacze nadają się również jako kołderka do wózka i łóżeczka.

Zdrowie i Higiena

Polecamy także ręczniki, przydatne w trakcie kąpieli i codziennych, higienicznych zabiegów. Ręczniki wykonane są zawsze z ekologicznych materiałów, nie wywołują reakcji alergicznych, mają bardzo przyjemne dla oka kolory. Prać można je już w niskich temperaturach, nie mechacą się, ani nie kurczą. Te praktyczne akcesoria ułatwiające codzienność każdemu dziecku powinny się znaleźć we wszystkich domach.

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór produktów z działu Zdrowie i Higiena. Wszystkie produkty są markowe i wykonane z najwyższą starannością. Sklep 4kidsPoint.pl ma w swojej ofercie produkty takich producentów jak: Elodie Details, Lullalove, Close Parents, Color Stories, Poofi, Done by deer i wiele innych. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej oferty.

Śliniaki, otulacze i ręczniki dla maluchów 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.