Filtry

Namiot dla dzieci

W świecie wyobraźni nie istnieją żadne granice. Znajdą tutaj Państwo zabawki zaprojektowane prosto z dziecięcej wyobraźni. Pociągi z torami, kolorowe kalejdoskopy czy namioty dostosowane do dziecięcych wymiarów – to zabawki wspierające rozwój kreatywnej zabawy. Jej wartość jest nieoceniona – dzieci poprzez wyobraźnię rozwijają równocześnie swoją otwartość, umiejętność rozwiązywania konfliktów czy wczuwania się w najbardziej fascynujące role. Oferujemy bestsellerowe zabawki takie jak figurki zwierzątek, znane i szeroko lubiane gniotki czy również lornetki - projektory. Wyjątkowy design oraz przyjemne, spełniające poczucie estetyki połączenie kolorów, współgrają ze sobą tworząc zabawki, które zapraszają maluchy do niezapomnianej zabawy. To bardzo ważne dla dziecka, aby w pełni móc wykorzystać swoje kreatywne możliwości, co przekłada się na poznawanie samego siebie i otaczającego środowiska.

Pociągi dla dzieci

Stworzone zostały z najlepszych jakościowo materiałów, aby zapewnić dziecku bezpieczną zabawę i by jednocześnie tworzyć najprzyjemniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Zakróluje wśród zabawek kalejdoskop, który pozwala na obserwację różnobarwnych oraz symetrycznych, zmieniających się figur. Zachwyci mały, przytulny i własny namiot, który zaspokoi potrzebę prywatności malucha oraz stanie się uroczą dekoracją wnętrza. Drewniany pociąg na torach zajmie godziny udanej zabawy. A dla wszystkich fanów teatru, przedstawień i odgrywania przeróżnych ról, pacynki na rękę rozbawią maluszka do łez! Te wszystkie zabawki od znanych marek, takich jak B.Toys, Melissa&Doug, Skip Hop czy Goki i wiele więcej, dostępne są w naszej ofercie. Zabawa we wspaniałym świecie wyobraźni nigdy się nie kończy!

Świat wyobraźni dziecka

W rozwoju każdego dziecka wyobraźnia pełni niezwykle ważną rolę. Świat wyobraźni dziecka powinien być więc jak najbardziej barwny i przepełniony niesamowitymi historiami. W opowiadaniu tych historii niezwykle pomocne okazują się być wszelkie kreatywne zabawki, które nie tylko pozwalają spędzić miło czas podczas zabawy – samodzielnej, z rówieśnikami czy z rodzeństwem, a także z rodzicami – ale też wspomagają zrównoważony rozwój psychofizyczny dziecka i wzbudzają w nim pozytywną, szeroko pojętą ciekawość świata.

Zabawki rozwijające wyobraźnię to przede wszystkim te zabawki, które w szczególny sposób pomagają w odtwarzaniu wybranych historii czy opowieści. To kolorowe klocki, z których powstają fascynujące bajkowe budowle, rozmaite figurki ludzi oraz zwierząt, które pozwalają odgrywać poszczególne role, a także zabawki skłaniające do częstszego przebywania na świeżym powietrzu, w tym między innymi kolorowe latawce, lornetki czy akcesoria do puszczania baniek mydlanych.

Figurki i gadżety dla dzieci 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.