Filtry

Oferujemy Państwu prostą aktywność, która pomoże waszym dzieciom w prawidłowym rozwoju na wielu płaszczyznach. Kolorowanka to zbiór obrazków, najczęściej w postaci czarno-białych konturów, które proponujemy w formie książkowej. Nasze malowanki nie tylko bawią, ale i uczą. Oferujemy wiele książeczek tematycznych, jak np. kolorowanki dla dzieci higiena, kolorowanki bezpieczeństwo dzieci na drodze czy też malowanki dotyczące zwierząt domowych. Nasze kolorowanki po prostu bawią, uczą i rozwijają najmłodszych.

Kolorowanki dla dzieci

W miarę dorastania dzieci odkrywają w sobie co raz większe pokłady kreatywności. Kredki i kartka stają się dla nich najbliższymi towarzyszami. Aby w pełni wyrazić swoją dziecięcą kreatywność, dzieci chętnie sięgają po różnorodne kolorowanki oraz malowanki. W naszej ofercie znajdą Państwo najciekawsze zestawy artystyczne dla najmłodszych. Oferowane produkty są najlepszej jakości, zapewniając bezpieczeństwo i przede wszystkim udaną zabawę dla najmłodszych. Wśród topowych kolorowanek mieści się kolorowanka wodna marki Melissa&Doug. Zestaw zawiera kolorowankę oraz specjalny pędzelek, który napełniamy wodą. Wystarczy napełnić pędzelek i zestaw do malowania już jest gotowy! Z każdym pociągnięciem pędzla obrazek zacznie przybierać kolory. Takie zestawy świetnie sprawdzają się podczas podróży czy w szkole, ponieważ wszystkie potrzebne akcesoria do rozpoczęcia kolorowania maluszek ma zawsze pod ręką w jednym miejscu. Magia kolorowanki polega na tym, iż malować można ją niezliczoną ilość razy – po wyschnięciu kolory znów zanikają i zabawa zaczyna się od nowa.

Sklep z kolorowankami dla dzieci

Należy pamiętać, że rozwijanie zdolności manualnych stanowi podstawę do nauki pisania, stymuluje rozwój koncentracji oraz kreatywności, a także pomaga rozróżniać kolory i kształty, rozpoznawać i nazywać konkretne elementy oraz wychodzić poza zwykłe ramy postrzegania i wyobraźni. Grafika kolorowanki dla dzieci została przez nas tak dobrana, aby w pełni zainteresować oraz zmotywować malucha do działania. Są to malowanki odpowiednio dostosowane do różnych grup wiekowych oraz indywidualnych zainteresowań dziecka.

Malowanki dla dzieci

Kolorowanki to niezastąpiony sposób na uwolnienie dziecięcej wyobraźni. Zajmuje dzieci na długi czas i sprawdzają się idealnie dla każdego malucha, który właśnie odkrył w sobie duszę małego artysty. Książeczki do malowania poprzez zabawę pomagają w nauce rozpoznawania kolorów, uczą precyzyjnego malowania. A dla maluchów uczących się pierwszych kroków w tworzeniu obrazków, oferujemy zestawy do malowania krok po kroku. Maluch dzięki wskazówkom szybko rozwinie umiejętności rysowania, co zainspiruje go do stworzenia własnych małych arcydzieł. To idealny pomysł na prezent dla każdego maluszka. Zapraszamy Państwa do odkrywania całej kolekcji kolorowanek i malowanek w sklepie 4kidspoint.pl.

Kolorowanki dla dzieci 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.