Filtry

Piżamy dziecięce

Wybór pidżamy dla dzieci wpływa na komfort zasypiania i snu, nie powinien więc być traktowany po macoszemu. Ubranie, w którym dziecko śpi, powinno być wygodne, miękkie i oddychające. Wszystkie te wymagania w 100 procent spełniają oferowane w naszym sklepie internetowym piżamki dziecięce renomowanej marki Skip Hop. Kolekcja pidżam została przez producenta mianowana wdzięczną nazwą ZOOJAMAS™.

Piżama dla dzieci

Wszystkie uszyte są ze 100 procent wysokogatunkowej oddychającej bawełny. Wykończenia są miękkie i nie uwierają. Przyjemny materiał jest przyjazny dla delikatnej skóry dziecka. Piżamy dla dzieci Skip Hop dostępne są w rozmiarach odpowiednich dla najmłodszych w wieku od 2 do 6 lat. Są przystosowane do prania w pralkach automatycznych i można je prasować. Zakup objęty jest roczną gwarancją. Piżamki dziecięce ZOOJAMAS™ ozdobione są wizerunkami zwierzęcych bohaterów - sowy, pieska, małpki, motylka oraz pszczółki. Mają długie nogawki i rękawy.  Piżamy dla dzieci, które oferujemy, mają urocze wzory, które pokochają zarówno mali chłopcy, jak i małe dziewczynki.

Piżamki dla niemowląt

Wysoki komfort i pełne bezpieczeństwo to czynniki szczególnie ważne w przypadku ubranek dla najmłodszych dzieci. Właśnie z tego powodu oferowane przez nas piżamki dla niemowląt są produktami o najwyższej jakości zarówno jeśli chodzi o sam materiał, jak i o wykonanie. Dostępne w naszym sklepie piżamki dla niemowlaka wyprodukowane zostały z zachowaniem wszelkich niezbędnych norm bezpieczeństwa, wyłącznie z wysokogatunkowych tkanin, przez sprawdzonych i uznanych producentów o światowej renomie.

Piżamki dziecięce i niemowlęce 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.