Filtry

Śpiwory do wózka

Na początkowych etapach życia dziecka niezbędne jest zapewnienie przez rodziców troskliwej opieki. Dobrze dobrany śpiworek do wózka zapewni dziecku ciepło i komfort podczas długich spacerów, szczególnie w jesiennych i zimowych porach. Cechą charakterystyczną śpiworów jest ergonomiczny kształt, wysoka jakość wykonania oraz niezwykła funkcjonalność. Śpiworek do wózka powinien zapewnić dziecku prawidłowy poziom ciepła oraz chronić przed przegrzaniem, dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych, oddychających materiałów. Śpiworki są znacznie bardziej praktyczniejsze od kocyków czy kołderek, gdyż dziecko można nim dokładnie opatulić i nawet bardzo ruchliwy maluch nie ma możliwości zrzucenia z siebie okrycia, co często się zdarza, gdy używa się koców. Dlatego śpiworki gwarantują bezpieczeństwo maluchom, aby ich drzemki pozostały spokojne, a ciepło otulało ich nawet podczas najchłodniejszych spacerów.

Śpiworek do spacerówki

W naszej ofercie znajdą Państwo piękne śpiworki w wyjątkowych wzorach, przyciągających uwagę maluszka. Każda pociecha i jej rodzice z pewnością znajdą najbardziej odpowiadający śpiworek do wózka. Jedne z najbardziej docenianych to śpiworki z oferty La Millou, Elodie Details czy Lodger. Cenione za wysoką jakość, zachwycający i niebanalny design oraz komfort użytkowania. Każdy ze śpiworków posiada otwory, dzięki którym można przymocować je do wózka. Większość z nich posiada przeciwdeszczowy materiał, dzięki czemu maluszek nie zmoknie podczas deszczu. Dbajmy o to, aby śpiworek do spania był także odpowiedniej wielkości, tak, aby dziecko miało zakryte wszystkie szczególnie narażone na przeziębienie miejsca, ale nie był za duży, a materiał by wykonany był z naturalnych tkanin. Skóra niemowlaka jest cienka i delikatna, należy więc o nią odpowiednio dbać.

Śpiworek zimowy dla noworodka

Utrzymanie prawidłowej ciepłoty ciała jest bardzo ważnym elementem wpływającym na zdrowie każdego niemowlaka. Szczególnie duże znaczenie ma to w miesiącach zimowych. Jeśli nie chcemy rezygnować z zimowych spacerów, nawet przy ujemnych temperaturach, musimy zadbać o to, aby nasze dziecko nie było narażone na jakiekolwiek wychłodzenie. Dlatego tak ważny jest dobrej jakości śpiworek zimowy dla noworodka, który zabezpieczy maluszka przed mrozem, nie powodując przy tym przegrzania go. Dobrze dobrany śpiworek zimowy dla noworodka zamieni spacer nawet w mroźny dzień w przyjemną przechadzkę z rodzicami lub opiekunami.

Śpiwory do wózka 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.