Filtry

Kosmetyki dla noworodka

Pielęgnacja dziecka, szczególnie w najmłodszym okresie jego życia nie należy do najłatwiejszych. Szczególnie dla świeżo upieczonych rodziców stanowi pewne wyzwanie. Aby pomóc Państwu w zapewnieniu prawidłowej higieny oraz odpowiedniej pielęgnacji maluszka, przygotowaliśmy szereg funkcjonalnych produktów, które z pewnością ułatwią to zadanie. Oferujemy wyłącznie artykuły stworzone przez czołowe firmy znane na branżowym rynku, które cenione są przez klientów za wyjątkową jakość swoich wyrobów. Wśród nich znajdują się między innymi akcesoria do paznokci, ręczniki kąpielowe, balsamy czy gąbki do mycia ciała. Prezentujemy również kosmetyki dla maluszków, które składają się z naturalnych składników, w pełni bezpiecznych dla najmłodszych. Subtelnie pielęgnują delikatną skórę dziecka, pozostawiając ją odpowiednio nawilżoną.

Pierwsza kąpiel noworodka

Oferujemy bogaty wybór zróżnicowanych produktów, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Wszystkie artykuły dostępne w naszym sklepie internetowym charakteryzują się wysoką jakością i łatwością użytkowania, jak również funkcjonalnością. W ofercie prezentujemy m.in. ciekawe pokrowce na przewijaki, dostępne w wielu przyciągających uwagę wariantach kolorystycznych oraz oryginalnych wzorach. Natomiast dla mam poszukujących odpowiedniej wanienki dla maluszka, polecamy wanienkę Schnuggle, która umożliwia wygodną formę kąpieli – na siedząco. Specjalnie zaprojektowany kształt wanienki pozwala na wykąpanie siedzącego dziecka, oszczędzając ilość zużytej wody i zmniejszając ryzyko zachłyśnięcia się wodą. Wśród tak szerokiej oferty artykułów do kąpieli, każdy rodzic skompletuje pełną wyprawkę do kąpieli dla noworodka.

Higiena niemowlaka

Higiena niemowlaka to jeden z głównych czynników odpowiedzialnych za jego zdrowie i równomierny rozwój. Aby zapewnić tak małemu dziecku zdrowie, ważna jest nie tylko sama kąpiel noworodka, ale też cały szereg czynności składających się na higienę w szerokim, medycznym ujęciu. Dbając o higienę niemowlaka, musimy pamiętać o właściwej pielęgnacji przed i po kąpieli. W pielęgnacji tej przydatne będą zarówno specjalnie do tego przeznaczone akcesoria, jak i środki myjące stworzone z myślą o delikatnej skórze kilku- lub kilkunastomiesięcznego dziecka.

Kąpiel i higiena niemowlaka 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.