Filtry

Kategorie

Lista produktów producenta: Koo-di

Produkty Koo-di sprawią, że pewne sprawy staną się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.

Koo-di dostarcza produkty, które oszczędzając Twój czas i ułatwiając życie, często wywołują pytanie: "Czemu wcześniej o tym nie pomyślałam?" Począwszy od superlekkich łóżeczek turystycznych, składających się w wygodną torbę, poręcznych akcesoriów do karmienia, przewijania, poprzez przydatne na spacerze lub w dłuższych podróżach dodatki z serii Pack-It aż po supermiękkie kocyki czy kombinezoniki…

Kiedy raz odkryjesz niezwykle praktyczne i nowatorskie rozwiązania Koo-di, będziesz się zastanawiać, jak dotychczas dawałaś sobie radę bez nich. Tak więc jeśli szukasz innowacyjnych produktów, przydatnych na co dzień, jesteś we właściwym miejscu!

Produkty marki Koo-di sprawiają, że pewne sprawy związane z dziećmi staną się o wiele łatwiejsze oraz przyjemniejsze. Marka dostarcza produkty, które oszczędzają czas rodzica i ułatwiają życie. Jednym z takich produktów są np. łóżeczka turystyczne, które są niesamowicie lekkie i składają się w wygodną torbę czy poręczne akcesoria do karmienia, przewijania bądź przydatne podczas spacerów lub podróży dodatki z serii Pack-It. W ofercie znajdują się także mięciutkie kocyki i kombinezony dla dzieci. 

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.