Filtry

Kategorie

Lista produktów producenta: Beaba

Dzieciństwo i dorastanie to wyjątkowy czas czas, pełen radości i beztroskiej zabawy. Rodzice i opiekunowie starają się, by pociechy i mali podopieczni rosły zdrowo, rozwijały się prawidłowo i były bezpieczne.


Niezwykle pomocne w tym czasie mogą się okazać produkty Beaba. Drodzy rodzice i opiekunowie, nasza oferta powstała z myślą o Waszych potrzebach! Stanowią ją między innymi akcesoria dla dzieci.


Produkty projektowane przez francuską markę z uwagi na swoje praktyczne zastosowanie zdobyły ogromną popularność wśród rodziców na całym świecie. Dotarły one również do naszego kraju podbijając polski rynek dziecięcy.


Przedmioty codziennego użytku Beaba ułatwiają życie nie tylko mamusiom i tatusiom, ale również naszym najmłodszym. Pojemniki na mleko, organizery na pieluszki, miseczki, silikonowe łyżeczki, wanienki, dozowniki na mleko, urządzenie do przygotowania mleka w proszku, wielofunkcyjne urządzenie do przygotowania posiłków dla dziecka, obcinaczki i nożyczki to tylko kilka z licznych produktów zaprojektowanych i stworzonych z myślą o dziecku przez Beaba.


W czym tkwi ich fenomen? Każdy, kto raz przekona się o ich funkcjonalności, nie będzie potrafił się bez nich obejść!

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 78 elementów

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.