Filtry

Zabawki drewniane

Każdy rodzic powinien przykładać dużą uwagę do rodzaju zabawek, którymi obdarowujemy nasze dziecko. Ważne, by materiał, z którego są wykonane, był w pełni ekologiczny i nieszkodliwy dla malucha. W największym zakresie spełniają te kryteria zabawki drewniane, w naszym sklepie internetowym z asortymentem dziecięcym znajdą Państwo bardzo bogaty i różnorodny wybór takich zabawek. W naszej propozycji posiadamy zabawki drewniane wykonane przez tak znamienitych i cenionych producentów jak:

  • Lullalove
  • Djeco
  • Janod
  • Erzi
  • Pilch

Drewniane zabawki dla dzieci

Wszystkie polecane w naszym sklepie zabawki drewniane zapewniają małym dzieciom dużo śmiechu i najlepszej zabawy. Zabawki zostały zaprojektowane w taki sposób, by poprze zabawę uczyć dzieci, poszerzać horyzonty i rozwijać ich wyobraźnię, jak również uczyć (zabawki edukacyjne). Wiele spośród dostępnych rodzajów zabawek stymulują narządy wzroku, słuchu i dotyku dzieci. Bawiąc się takimi specjalnie zaprojektowanymi zabawkami, dziecko uczy się manipulacji palcami dłoni. Jeszcze inne zabawki pomagają dzieciom w początkowej nauce liter, składania wyrazów i czytania.

Polecane zabawki drewniane są całkowicie bezpieczne dla zdrowia dziecka, wykonane są z najlepszej jakości drewna, a ponadto malowane nieszkodliwymi farbami, nawet w przypadku pogryzienia zabawek nic złego się nie stanie. W naszej ofercie nawet najbardziej wymagający rodzice znajdą odpowiednie zabawki zarówno dla dziewczynki (akcesoria kuchenne, zestaw piknikowy, kuchnia drewniana) jak i chłopca (wóz strażacki, rakiety, samochody, samoloty magnetyczne) i wiele innych zabawek edukacyjnych.

Zabawki drewniane dla niemowląt

Wybierając zabawki dla naszych pociech, zawsze musimy zwracać szczególną uwagę na to, by było to zabawki bezpieczne i dostosowane do wieku dziecka. Szczególnie ważne jest to w przypadku najmłodszych maluchów. Dlatego też tak chętnie rodzice sięgają po zabawki drewniane dla niemowląt, w tym między innymi po zabawki z drewna marki Pilch z Ustronia. Pilch zabawki z drewna to doskonały przykład zabawek drewnianych dla niemowląt, które są nie tylko bezpieczne, ale i gwarantujące dziecku zrównoważony rozwój.

Klocki, zabawki drewniane  

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.