Filtry

Zabawki kreatywne

Zabawki dla dzieci

Sklep 4KidsPoint oferuje wszystkim zainteresowanym osobom bardzo szeroki asortyment produktów przeznaczonych dla dzieci. Znajduje się w nim na przykład wyposażenie do dziecięcych pokojów, akcesoria do karmienia czy elementy ubioru.

Zabawki kreatywne

W ofercie jest też bardzo duży wybór zabawek, w tym zabawki kreatywne. Takie przedmioty mają za zadanie pobudzać dziecięcy umysł do myślenia i rozwijania wyobraźni, by lepiej radziło sobie z różnymi problemami. Zabawki kreatywne są bardzo przydatne zwłaszcza we wczesnym etapie życia dziecka, gdyż wtedy przyswaja ono najwięcej informacji oraz wiedzy.

Zabawki kreatywne oferowane przez sklep 4KidsPoint to na przykład drewniane klocki z wypisanymi literami, dzięki którym maluchy mogą się uczyć alfabetu i tworzyć słowa. Są to też kartonowe klocki, z których układane są wieże - zawierają one konkretne obrazki, które muszą być dopasowywane wzorami i kolorystycznie.

Zabawki kreatywne obejmują również dużą ilość puzzli, dostępnych w kilku wariantach - od mniejszych, zawierających niewiele elementów, aż do tych, które mają nawet tysiąc części. Są to też rozmaite układanki drewniane, w tym trójwymiarowe. Zawierają one kolorowe wzory, w tym dotyczące popularnych motywów, jak na przykład bajek czy zwierząt.

W zakresie akcesoriów kreatywnych można kupić też temperówki dla leworęcznych i praworęcznych osób, kolorowe flamastry, kredki z wypustkami, ołówki grafitowe, jak również szablony do odrysowywania, dzięki którym można poprawiać pamięć oraz dziecięcą koncentrację.

Kreatywne zabawki dla dzieci 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.