Filtry

Dywan dziecięcy

Dla małych dzieci niemal wszystko jest nowe i wszystkiego muszą się uczyć. Dlatego warto zapewnić im takie wyposażenie pokoju, które poza walorami estetycznymi pomoże również w prawidłowym rozwoju. Idealnym wyborem jest mata dziecięca, która poprzez ukryte niej akcesoria pobudzi dziecko do zabawy. Maty te mogą piszczeć, szeleścić, grzechotać, a gdy dziecko urośnie, doskonale spiszą się jako narzuta na łóżko.

Mata edukacyjna

Dla starszych dzieci polecamy wykonane z pianki maty w formie puzzli, które dziecko może dowolnie składać. Zabezpieczają one nie tylko dziecko przed zabawą na twardej podłodze, ale również samą podłogę przed porysowaniem. Jednak wyposażenie domu nie tylko musi służyć do zabawy. W naszej ofercie znajdą Państwo niejeden dywan dla dziecka, który doskonale będzie wyglądał nie tylko w pokoju dziecięcym. Najczęściej są one ręcznie wykonane, a ich kolorystyka i wzornictwo będzie pasować do każdego wnętrza. Natomiast dzięki zastosowaniu naturalnych składników dzieci bez obaw będą się mogły na nich bawić dowolnymi zabawkami.

Sklep 4kidsPoint.pl oferuje produkty cenionych na całym świecie producentów takich jak: Skip Hop, Done by Deer, Play&Go i Cotton&Sweets. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższe jakości materiałów, przyjaznych i bezpiecznych dla naszych dzieci.

Dywany i maty dla dziecka 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.