Filtry

Akcesoria i zabawki do kąpieli

Kąpiel noworodka może być doskonałym czasem zabawy, w trakcie której nasze pociechy rozwijają swoje zdolności sensoryczne. Tak jak podczas każdej zabawy i wtedy warto zadbać o przedmioty i akcesoria, które umilą ten czas. Podstawowe czynności związane z higieną będę na pewno dużo bardziej przyjemne, jeśli użyjemy przedmiotów, które są interesujące dla dziecka. Polecamy chociażby szczoteczki do zębów i dziąseł w kształcie pacynek czy kubek w kształcie wieloryba, do spłukiwania i moczenia ciała.

Zabawki do kąpieli

Kąpiel jest niezwykle ważną czynnością dla każdego małego człowieka. Aby umilić codzienne łazienkowe rytuały, przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji szeroki wybór produktów, na które składają się różnego rodzaju akcesoria łazienkowe.  Przygotowaliśmy funkcjonalne, dobre jakościowo i zaprojektowane w ciekawy sposób produkty, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim maluchom, a Państwa zaskoczą swoim praktycznym zastosowaniem.

Maty do wanny

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć między innymi maty do wanny dostępne w różnych interesujących kształtach, między innymi żabki czy wielorybki. Ponadto zapewniamy miękkie i przyjemne w dotyku ręczniczki w rozmaitych rozmiarach, kuferki na kosmetyki, leżaczki do kąpieli, klęczniki, gąbki, kapelusze do mycia włosków, a także wiele innych, niezwykle użytecznych produktów. Wysoka jakość, przystępne ceny oraz nietuzinkowy wygląd akcesoriów łazienkowych sprawiają, że są one bardzo często wybierane przez naszych klientów. Zachęcamy do poznania naszej oferty i wybrania produktów, które najlepiej spełniają Państwa oczekiwania.

Zabawki i maty do kąpieli 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.