Filtry

Poduszka do karmienia

Wśród szerokiego asortymentu produktów oferowanego przez sklep 4KidsPoint, znajduje się mnóstwo rzeczy przeznaczonych dla dzieci. Są to na przykład poduszki do karmienia, których w ofercie widnieje kilkanaście rodzajów. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, na przykład w barwie szarej, różowej czy beżowej. Poduszka do karmienia jest potrzebna przede wszystkim matkom, które dbają o komfort, a także pragną używać wyłącznie produktów wysokiej jakości.

Kura La Millou

Poduszka do karmienia wyróżnia się unikalnymi cechami i wieloma użytecznymi funkcjami. Ma ona specjalnie uformowane ramiona, dzięki którym dokładnie przylega do talii kobiety i nie ulega przesunięciom, także wtedy, gdy matka pragnie wziąć do ręki konkretną rzecz podczas karmienia. Odciąża też kręgosłup i pozwala na przyjmowanie wygodnej pozycji. Poduszka do karmienia ma też specjalny profil - pogrubioną środkową część, co sprawia, że dziecko zawsze znajduje się na idealnej wysokości.

Wszystkie produkty oferowane przez sklep 4KidsPoint wykonane są z najwyższej jakości materiałów, atestowanych, w tym delikatnej i miękkiej wełny oraz weluru. W środku ma też włókna silikonowe. Poduszki są przydatne podczas karmienia, ale sprawdzają się też doskonale jako leżaczki dla dzieci. Wykorzystać ją można również podczas nauki raczkowania, próbach wykonywania siadania i stanowi pomocne wsparcie zabezpieczające dla pleców. Jest ona bardzo praktycznym i użytecznym produktem podczas każdego wyjazdu czy wycieczki i stanowi istotny element każdej wyprawki.

Poduszka do karmienia 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.